×

Tak śmieją się lisy. Filmik z ich „hehehe” ma już ponad 62 miliony odsłon

Wszyscy dobrze znamy lisy, ale wiele na ich temat jeszcze nie wiemy. Z pewnością w życiu nie słyszałeś jeszcze, jak brzmi śmiech tych zwierząt. Dzisiaj to jednak się zmieni, gdyż do sieci trafił filmik przedstawiający wesoły chichot tych zwierząt. Wideo to prawdziwy hit – od czasu publikacji ma już ponad 62 miliony odsłon.

Reklama

Tak śmieją się lisy

Organizacja SafeAFox pomaga lisom w potrzebie. W ostatnim czasie na swoim YouTubie dodała filmik, który stał się prawdziwym hitem – obejrzało je już ponad 62 miliony osób. Przedstawia on wesoły śmiech lisów. Oto jak brzmi ich wesołe „hehehe”:

Internauci zachwyceni

Internauci byli całkowicie zachwyceni uroczym filmikiem z lisim śmiechem. Pod wideo znalazło się naprawdę mnóstwo komentarzy.

Reklama

To brzmi, jakby lis chciał opowiedzieć mega śmieszny dowcip, ale tak bardzo to go bawi, że nie może przestać się śmiać. – napisał jeden z internautów.

A ty słyszałeś już wcześniej śmiech lisa?

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować