×

Tak śmieją się lisy. Filmik z ich „hehehe” ma już ponad 62 miliony odsłon

Wszyscy dobrze znamy lisy, ale wiele na ich temat jeszcze nie wiemy. Z pewnością w życiu nie słyszałeś jeszcze, jak brzmi śmiech tych zwierząt. Dzisiaj to jednak się zmieni, gdyż do sieci trafił filmik przedstawiający wesoły chichot tych zwierząt. Wideo to prawdziwy hit – od czasu publikacji ma już ponad 62 miliony odsłon.

Tak śmieją się lisy

Organizacja SafeAFox pomaga lisom w potrzebie. W ostatnim czasie na swoim YouTubie dodała filmik, który stał się prawdziwym hitem – obejrzało je już ponad 62 miliony osób. Przedstawia on wesoły śmiech lisów. Oto jak brzmi ich wesołe „hehehe”:

Internauci zachwyceni

Internauci byli całkowicie zachwyceni uroczym filmikiem z lisim śmiechem. Pod wideo znalazło się naprawdę mnóstwo komentarzy.

To brzmi, jakby lis chciał opowiedzieć mega śmieszny dowcip, ale tak bardzo to go bawi, że nie może przestać się śmiać. – napisał jeden z internautów.

A ty słyszałeś już wcześniej śmiech lisa?

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować