×

Oto Spaghetti – wąż, który otrzymał naprawdę wyjątkowy prezent pod choinkę

Sean zaadoptował węża o imieniu Spaghetti kilka lat temu, kiedy jego poprzedni właściciel przeniósł się do Anglii.

„Spaghetti kiedyś należało do mojego współlokatora. Dostał go od jednego ze swoich dawnych współpracowników. Kiedy mój współlokator musiał przeprowadzić się do Anglii, aby uzyskać tytuł magistra, postanowiłem zaadoptować węża. Wcześniej mieszkałem z nim przez dwa lata. Kochałem go i wiedziałem, w jaki sposób się nim opiekować.” – przyznał Sean.

Od tego czasu Sean i Spaghetti stali się praktycznie nierozłączni.

„Nigdy nie myślałem, że będę właścicielem węża, ale szczerze mówiąc, on jest dla mnie najbardziej odpowiednim zwierzakiem. Kiedy go podnoszę, owija się wokół mojego ramienia, następnie próbuje przenieść się na moją szyję, a potem na czubek głowy.”

W tym roku w dniu Bożego Narodzenia siostra Seana podarowała Spaghetti wyjątkowy prezent – specjalny sweter, który samodzielnie wykonała na drutach.

„Myślę, że sweter jest naprawdę uroczy” – powiedział Sean.

Kiedy Sean po raz pierwszy pokazał sweter Spaghetti, wąż od razu wślizgnął się do środka. Musiał mu się bardzo spodobać!

„On po prostu uwielbia ten sweter. Wygląda w nim genialnie!” – dodaje Sean.

Sean zrobił kilka zdjęć Spaghetti w swoim świątecznym swetrze i umieścił je w Internecie. Fotografie spotkały się z bardzo szerokim odbiorem.

„To były najbardziej szalone Święta Bożego Narodzenia. Mój wąż stał się sławny!” – przyznał Sean.

Sean ma nadzieję, że jego siostra uszyje kolejny sweter dla jego węża. Cokolwiek się stanie, ten świąteczny prezent był prawdziwym hitem!

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować