×

Ogromny łoś zablokował drogę krajową! Na miejscu policja

Do niecodziennego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 51 koło Bartoszyc (woj. warmińsko-mazurskie). Policja otrzymała zgłoszenie, że łoś blokuje ruch na drodze. Powód, dla którego to robił, jest naprawdę zaskakujący. Doszło do tego, że policja musiała kierować ruchem, bo zwierzę nie dało się stamtąd przepędzić. To naprawdę niewiarygodne!

Reklama

Łoś zablokował ruch na drodze

Policja, która musiała przyjechać na drogę krajową nr 51 koło Bartoszyc w woj. warmińsko-mazurskim, miała nie lada wyzwanie. Ponieważ łoś blokował tam ruch i miał ku temu powód. Policja miała twardy orzech do zgryzienia, gdyż zwierzę nie dało się w żaden sposób przepędzić. Doszło do tego, że funkcjonariusz musiał kierować ruchem, inaczej w ogóle nie dałoby się przejechać. Okazało się, że celem łosia, który spowodował blokadę, była sól na drodze i chodnikach, którą zwierzak z wielką namiętnością zlizywał.

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Wydawać by się to mogło zabawne, jednak dla kierowców i zaalarmowanych funkcjonariuszy policji z pewnością nie było. Szczególnie, że początkowo łoś przebywał tylko na chodniku i poboczu, dopiero potem z impetem wszedł na drogę, tworząc zagrożenie. Dlatego ruch na drodze odbywał się potem wahadłowo.  Policja na miejscu kierowała ruchem samochodów. Dopiero po dłuższym czasie udało się przywrócić normalny ruch.

Reklama
Reklama

Może Cię zainteresować