×

Niedźwiedź dorwał się do foto-pułapki. Kamera zarejestrowała coś niebywałego

W mediach społecznościowych dobre selfie to podstawa. Nie wiemy, czy niedźwiedź z parku City of Boulder Open Space  & Mountain Parks posiada konto na Instagramie, ale jeśli by je miał, to z pewnością zostałby królem selfie. Kiedy przechadzając się po parku zauważył foto-pułapkę, postanowił skorzystać z tej niebywałej okazji….

Niedźwiedź robił sobie selfie

Monitoring parku City of Boulder Open Space  & Mountain Parks niejednokrotnie uchwycił niedźwiedzie w różnych momentach: podczas spania, drapania, jedzenia, przechadzek.

Wcześniej te zwierzaki raczej nie zwracały uwagi na obecność kamer. Aż do czasu, kiedy jeden z nich postanowił skorzystać z okazji i… pobawić się foto-budką. Efekt tej zabawy jest po prostu powalający. Niedźwiedź z pewnością zasługuje na miano króla selfie.

Urodzony model

Podczas korzystania z foto-pułapki zwierzak zrobił sobie aż 580 klatek! Jak podał rzecznik parku, Phil Yates, aż 400 z nich to selfie. Nie wiadomo, czy niedźwiedź ćwiczył robienie zdjęć na swojego Instagrama, czy chciał po prostu skorzystać z darmowej sesji. Wiadomo jednak, że miał z tego wiele frajdy. Co więcej, misiek zachowywał się jak prawdziwy model. Fotografował swój prawy profil, lewy profil i przód pyszczka. Jakby był stworzony, by stać przed obiektywem. 

Sesja zdjęciowa niedźwiedzia zrobiła furorę w sieci. Nas to wcale nie dziwi, sami jesteśmy zachwyceni jej rezultatem! Internauci chętnie komentują selfiaki misia na oficjalnym profilu parku w mediach społecznościowych. Piszą, że niedźwiedź chce zostać influencerem, a inni zaś śmieją się, że selfie są tak profesjonalne, że nie widać na nich efektu dzióbka.

Niektórzy śmieją się, że zdjęcia robione są na niedźwiedziego „Tindera”. My jednak wolimy nie drążyć dalej intencji misia do zrobienia sobie selfie….

Całą sesję zobaczysz poniżej:

Może Cię zainteresować