×

Mama siódemki małych oposów podbija Internet. Filmik z jej udziałem ma już ponad 23 mln odsłon

Wszystkie mamy kochają swoje dzieci całym sercem, a pod tym względem zwierzęta niewiele różnią się od ludzi. Jako dowód mamy dla was tę uroczą mamę opos, która dla swojej siódemki maleństw potrafi przenieść góry.

Mama opos podbija Internet

Do sieci trafiło nagranie ukazujące, jak mama opos dzielnie przechodzi po kablach, jednocześnie przenosząc siódemkę swoich dzieci na własnym grzbiecie. Pomimo trudności i ciężaru, mama doskonale utrzymuje balans i bez problemu przedostaje się na drugi konia ulicy.

Ponad 23 mln odsłon!

Filmik z udziałem mamy opos szybko stał się prawdziwym hitem Internetu – opublikowano go 10 sierpnia, a od tego czasu został już odtworzony przez ponad 23 mln osób! Ludzie z całego świata byli zachwyceni siłą i miłością tej mamy do swoich dzieci.

Siła matczynej miłości jest niesamowita. Nieważne do jakiego gatunku należysz. – napisała w komentarzu jedna z internautek.

A oto słodki filmik:

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować