×

Chłopiec nie może przestać płakać, gdy widzi szczeniaka podobnego do swojego zmarłego psa

Śmierć ukochanego zwierzaka jest niezwykle bolesnym przeżyciem. W takich sytuacjach czujemy się, jakbyśmy tracili lepszą część siebie. Świadomość, że nigdy więcej nie zobaczy się najlepszego przyjaciela jest bardzo przykra. Wiele na ten temat wie chłopiec o imieniu Leo, który bardzo kochał swojego psa o imieniu Mellow.

Źródło: Stray Rescue of St. Louis / facebook.com

Źródło: Stray Rescue of St. Louis / facebook.com

Leo i Mellow

Już od pierwszej chwili chłopiec i pies stali się najlepszymi przyjaciółmi. Para praktycznie wszystko robiła razem i nie lubiła się ze sobą rozdzielać.

„Nasz syn i Mellow byli prawdziwymi bratnimi duszami. Idealnie się dobrali – obydwaj byli w stosunku do siebie bardzo opiekuńczy. Miło się na nich patrzyło” – opowiadają Chris i Katy, rodzice chłopca.

Czarne chmury

Niestety nad całą rodziną pojawiły się czarne chmury. W wyniku choroby Mellow nagle zmarł i zostawił chłopca wraz ze złamanym sercem. Pies odszedł zdecydowanie w zbyt młodym wieku. Od tego czasu Leo całkowicie się załamał – bardzo tęsknił za swoim przyjacielem.

„Nie mogliśmy już dłużej patrzeć na jego cierpienie. Musieliśmy zrobić coś, żeby mu ulżyć. Pomyśleliśmy o adopcji pieska” – przyznali rodzice Leo.

Rodzice chłopca postanowili adoptować nowego psa

„Wiedzieliśmy, że nasz Leo potrzebuje psa. Postanowiliśmy więc wybrać się do schroniska i znaleźć przyjaciela dla naszego syna. Byliśmy niezwykle szczęśliwi, gdy ujrzeliśmy szczeniaka o imieniu Nutty Buddy. On był bardzo podobny do Mellowa. Od razu wiedzieliśmy, że ten czworonóg musi dołączyć do naszej rodziny”

Pierwsze spotkanie szczeniaka z chłopcem

Chris i Katie zawieźli Leo do schroniska, ale nie przekazali mu jeszcze wiadomości o adopcji psa. Powiedzieli mu jedynie, że chcą przekazać darowiznę placówce.

„Chcieliśmy zrobić synowi niespodziankę, dlatego początkowo nic nie mówiliśmy mu o naszej decyzji o adopcji szczeniaka”

Reakcja Leo

Gdy Leo ujrzał szczeniaka podobnego do Mellowa, nie mógł przestać płakać. Był niezwykle poruszony spotkaniem z Nuttym.

„Jego reakcja wyciska łzy z oczu. Gdy powiedzieliśmy synowi, że ten szczeniak wróci z nami do domu, był taki szczęśliwy. On znalazł w Nuttym odrobinę Mellowa i to jest wspaniałe. Jego cząstka będzie teraz przy Leo” – dodali rodzice.

Wszystko zostało nagrane

Poruszająca reakcja Leo została uwieczniona na filmiku, który trafił do sieci. Wideo wywołało łzy u masy internautów – od czasu publikacji zostało odtworzone przez prawie 9 milionów osób. Filmik możesz obejrzeć poniżej, ale lepiej najpierw przygotuj paczkę chusteczek!

„Nie mogę przestać płakać po obejrzeniu tego filmiku. Reakcja tego chłopca była taka wzruszająca – on ma w sobie tyle miłości!” – skomentowała jedna z internautek.

https://www.facebook.com/StrayRescue/videos/2281345042148783/?v=2281345042148783

 

Może Cię zainteresować