×

Uratowano jej życie, od tego czasu mała suczka nie może przestać się uśmiechać

Smile to nietuzinkowa psinka, która swoje imię zawdzięcza temu, że uśmiech nigdy nie schodzi z jej pyszczka. Jest przy tym niezwykle urocza i przekochana. Mimo że nie miała wcześniej łatwego życia, nigdy nie straciła pogody ducha. Może być dzięki temu świetnym przykładem dla innych. Poznajcie jej niesamowitą historię, która wzrusza do łez.

Smile, czyli wiecznie uśmiechnięta suczka

Smile, chociaż to bardzo pogodna i cudowna psina, nie zawsze miała łatwe życie. Suczka urodziła się w spichlerzu w Tijuanie w Meksyku, gdzie przez lata nie otrzymywała miłości i opieki, której potrzebowała. Jednak nie traciła ducha walki i chęci życia. Miała nadzieję, że wszystko zmieni się w końcu na lepsze. Intuicja jej nie myliła, ponieważ w końcu została uratowana przez No Dog Left Behind (NDLB).

Źródło: No Dog Left Behind

Źródło: No Dog Left Behind

Szybko rozkochała w sobie cały personel

W nowym miejscu od razu przywitała swoich przyjaciół w schronisku z uśmiechem rozciągającym się od ucha do ucha. Stało się to jej znakiem rozpoznawczym. Do tego stopnia, że psinka rozkochała w sobie cały personel. Szybko też zaprzyjaźniła się z innymi zwierzętami w schronisku. Miała dar do zjednywania sobie otoczenia.

Źródło: No Dog Left Behind

Źródło: No Dog Left Behind

Smile została uratowany ze swojego domu w Tijuanie wraz z 23 innymi psami przez Fundację At-Choo w Toluca Lake w Kalifornii. Wszystkie znalezione tam czworonogi cierpiały na bolesną chorobę skóry, ale na szczęście przypadek Smile nie był tak ciężki. Później przewieziono ją do No Dog Left Behind.

Początkowo suczka była nieufna i nieśmiała, w końcu znajdowała się w obcym miejscu, ale później wszystko się zmieniło. Szybko odkryto, jak cudowną jest psinką.

Źródło: No Dog Left Behind

Źródło: No Dog Left Behind

Urok osobisty suczki sprawił, że szczególnie rozkochała w sobie jedną z pracownic schroniska, Easley, która bez wahania od razu postanowiła wziąć Smile pod swoje skrzydła, dając jej dom tymczasowy. Tam suczka mogła spokojnie regenerować się i dochodzić do siebie. Była szczęśliwa, gdy mogła spać w łóżku swojej opiekunki!

Źródło: No Dog Left Behind

Źródło: No Dog Left Behind

Do tej pory Smile ma kilka oczekujących wniosków o adopcję, więc przyjaciele z NDLB wiedzą, że po całkowitym wyleczeniu trafi do kochającego domu. Cieszymy się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku!

@stephsayitall We were gone for a couple of hours and we came back to Smile laying in our bed! Pssssttttt she’s out of quarantine early!!!!! #rescuedog #rescue #dog #dogsoftiktok #medical #quarantine #free #foster #fostermom #smile #fyp #foryou #foryoupage #smileygirl #love #loveyou #iminlove ♬ Acoustic Folk Instrumental – Yunusta

Może Cię zainteresować