×

Uśmiecha się do każdego, kto przechodzi obok jego boksu. Tak bardzo marzy o własnym domu

Kiedy wolontariusze uratowali trzy czarne labradory ze schroniska śmierci, nie mieli pojęcia, że jeden z nich wkrótce stanie się prawdziwą gwiazdą, w której tak wielu ludzi się zakocha.

Druga szansa od życia

Członkowie The Humane Society of Northwest Louisiana uratowali ze schroniska śmierci trzech braci o imionach Burreaux, Joe i O. Wszystkie psiaki były niezwykle szczęśliwe, że otrzymały od życia drugą szansę.

„Hej, patrz na mnie!”

Po pewnym czasie spędzonym w schronisku, jeden z psiaków, Burreaux, zdał sobie sprawę, że większość ludzi odwiedzających schronisko mija jego boks i ignoruje go. Tak bardzo marzył o własnym domu, że wpadł na ciekawy sposób, aby zwrócić na siebie uwagę. Burreaux zaczął uśmiechać się do każdego, kto go mijał, jakby chciał powiedzieć: „Hej, patrz na mnie!”

Gwiazda schroniska

Olśniewający uśmiech Burreaux’a stał się tak popularny, że pomógł schronisku przyciągnąć wielu potencjalnych adoptujących. Ludzie tak bardzo zakochali się w osobowości psiaka, że szybko znalazła się rodzina, która postanowiła go adoptować. Co więcej, Burreaux zrobił taką reklamę swojemu schronisku, że dzięki niemu wiele innych psów ma szansę zamieszkać w przytulnych i kochających domach.

„Czekałem na was całe życie”

Reakcja Burreaux’a na spotkanie ze swoją nową rodziną była po prostu przeurocza. W chwili, gdy psiak zobaczył swoich nowych rodziców, od razu skoczył w ich ramiona obsypał pocałunkami, jakby znał ich od tak dawna. Czekał na nich całe swoje życie!

Personel schroniska tak bardzo cieszył się, że tak wiele psiaków zostało ostatnio adoptowane. Wolontariusze przyznają jednak, że gdyby nie uśmiech Burreaux’a, wiele z nich nadal szukałoby domu. Joe i O wciąż są w schronisku, ale wszyscy mają nadzieję, że nie potrwa to długo.

Aby podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca psiakom ze schroniska, schronisko opublikowało zdjęcie tablicy z imionami wszystkich psów, które zostały adoptowane podczas jednego miesiąca.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego szeroki uśmiech naszego uroczego bohatera:

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować