×

Malutka chihuahua ze schroniska co noc płacze przed snem. Spotkał ją straszny los

Roczna chihuahua mieszkająca w schronisku dla zwierząt co noc płacze przed snem. Ona była całkowicie zrozpaczona, a jej widok dosłownie łamał serce. Pewnego dnia wolontariusze znaleźli pewien uroczy sposób, aby ją pocieszyć.

Co noc płakała przed snem

Pracownicy Schroniska dla Zwierząt Carson wiedzieli, że ta biedna suczka jest całkowicie zrozpaczona i czuje się nikomu niepotrzebna. Co noc płakała przed snem, a jej widok dosłownie łamał serce. Pewnego dnia wolontariusze wymyślili pewien uroczy sposób, aby ją pocieszyć.

Nowe źródło ciepła i miłości

Wolontariusze założyli suczce różowy sweterek, ale ona nadal była przestraszona i cała drżała. Postawili ją więc przed lustrem – a z jakiegoś powodu ją to zainteresowało. Z lustra wydobywał się niezwykły spokój, a ona poczuła się ogarnięta tym nowym źródłem ciepła i miłości…

Wśród całego hałasu, chaosu i strachu, ten mały piesek zasługuje na życie pełne miłości. Nie mamy pojęcia, dlaczego została porzucona, ale musi być ktoś, kto by ją pokochał. I mamy nadzieję, że ona jak najszybciej odnajdzie swój spokój…

Obejrzyj ten wzruszający filmik poniżej:

Aktualizacja:

Mamy wspaniałą wiadomość – powyższy filmik obejrzało mnóstwo osób – ponad 600 tysięcy, a dzięki temu suczka została adoptowana i znalazła kochającą rodzinę. Teraz mieszka w ciepłym domu i każdego dnia otrzymuje mnóstwo miłości. Co za wspaniałe zakończenie!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować