×

Zrobił córce zdjęcie z koniem. Jeden szczegół sprawia, że fotka staje się hitem całego Internetu

Wychodzi na to, że z koniem najlepiej wychodzi się na zdjęciu… A na pewno sesja z nim może wyjść bardzo zaskakująco. Przekonał się o tym pewien tata, który chciał zrobić swojej córce zdjęcie z koniem. Nie sądził, że zwykła zabawa będzie miała tak nieoczekiwany rezultat. Musisz to zobaczyć!

Zdjęcie z koniem hitem Internetu

Tatusiowie potrafią zrobić wiele dla swoich córek. W końcu nic tak nie sprawia, że robi się ciepło na sercu, jak radość ukochanej córki.

Pewien tata postanowił, że zrobi swojej pociesze zdjęcie z koniem. Chciał sprawić jej przyjemność. Nie sądził, że wszystko potoczy się nieco inaczej niż oczekiwał. Zdjęcie, które zrobił, po prostu rozbawia do łez! Widać na nim, że nie tylko dziewczynka ma wiele radości z sesji, ale również sam koń, który postanowił spłatać wszystkim małego figla.

Źródło: thepetneeds.com

Źródło: thepetneeds.com

Podczas, kiedy ojciec tata robił zdjęcie, koń wczuł się w swoją rolę i zaczął niebanalnie pozować! Widać, jak wykręca na bok łeb i szczerzy zęby, jakby się uśmiechał.

Podejrzewamy, że to nie była jego pierwsza sesja zdjęciowa i jest w nich niezwykle wprawiony! Zdjęcie zamieszczono później w sieci i bardzo szybko stało się hitem. Internauci nie mogli powstrzymać śmiechu widząc pozę konia. To z pewnością świetna pamiątka na lata!

Może Cię zainteresować