×

Konie przy drodze biegają pomiędzy samochodami. Nagle wyłoniły się z mgły

Na drodze z Domasłowa do Żórawiny doszło do szokującego zdarzenia, przez które kierowcy aż przecierali oczy. Nagle podczas jazdy, niczym z filmu o Rycerzu bez głowy lub jak z historii o Jeźdźcach Apokalipsy, z mgły wyłoniły się trzy majestatyczne konie bez dżokejów. Zdjęcia, które zrobił jeden z kierowców, naprawdę robią wrażenie.

Źródło: Tomasz Matuszak

Źródło: Tomasz Matuszak

Konie wybiegły z mgły

Takiego widoku z pewnością nie spodziewali się kierowcy jadący z Domasłowa w kierunku Żórawiny. Nagle z mgły wyłoniły się majestatyczne konie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak nie miały dżokejów. Nie wiadomo, skąd znalazły się na poboczu drogi ani dokąd biegły. Kierowcy widząc ten obraz przecierali oczy ze zdumienia i robili zdjęcia, które potem obiegły media społecznościowe.

Źródło: Tomasz Matuszak

Źródło: Tomasz Matuszak

Okazało się potem, że nie była to scena z filmu ani poranna fatamorgana, a konie uciekły ze stajni w Szukalicach, forsując ogrodzenie. Uciekinierzy po prostu chcieli sobie zrobić przechadzkę po okolicy. Dzięki zdjęciom kierowców szybko udało się je zlokalizować i bezpiecznie przetransportować z powrotem do stajni. Na szczęście ani koniom ani kierowcom nic się nie stało. Z pewnością świadkowie na długo zapamiętają ten widok!

Może Cię zainteresować