×

Z uśmiechem na twarzy wyciągnęła łabędzia z wody. Pomysł okazał się być fatalny w skutkach

Przez mnogość nowoczesnych technologii i popularność różnego rodzaju portali i aplikacji, coraz częściej przestajemy odróżniać rzeczywistość od świata wirtualnego. Jesteśmy tak skupieni na tym, co dzieje się w sieci i ile lajków ma nasza najnowsza fotka, że zapominamy o naprawdę istotnych i ważnych sprawach. Jednocześnie powinniśmy pamiętać, że nasze działania i decyzje mają wpływ na innych.

Już za chwilę poznasz tragiczną historię niewinnego łabędzia, który stracił życie przez lekkomyślność pewnej kobiety. Podczas wizyty w Macedonii kobieta, prawdopodobnie obywatelka Bułgarii, zauważyła łabędzie, z którym postanowiła zrobić sobie zdjęcie.

Kobieta wyciągnęła niewinnego ptaka z wody. Kiedy już zrealizowała swój plan i upragnione selfie powstało, porzuciła zwierzę.

Jak donoszą lokalne media, po tym zdarzeniu łabędź zmarł

Zszokowani świadkowie relacjonowali, że łabędź początkowo nie reagował na obecność kobiety, ponieważ był przyzwyczajony do zainteresowania ze strony turystów, którzy odwiedzając miasto Ohrydę często robią zdjęcia pięknym ptakom pływającym po jeziorze.

labedz-stracil-zycie-przez-zdjecie (1)

Jednak kobieta ubrana w czarny płaszcz i jeansy nie poprzestała na zrobieniu zdjęcia samemu łabędziowi. Zdecydowana na selfie z uroczym zwierzakiem, chwyciła go za skrzydło i wyciągnęła z wody

labedz-stracil-zycie-przez-zdjecie (2)

Choć łabędź próbował się uwolnić i było widać, że cała ta sytuacja nie jest dla niego komfortowa, niezidentyfikowana kobieta nie miała najmniejszych problemów, aby z uśmiechem na twarzy pozować do zdjęć

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że po całym zajściu, kobieta porzuciła łabędzia, który „pozostawał w bezruchu”. Po pewnym czasie zwierzę zmarło.

labedz-stracil-zycie-przez-zdjecie (3)

Ta tragiczna historia bardzo szybko rozprzestrzeniła się w sieci. Niestety nie jest to pierwszy taki przypadek. Jakiś czas temu pisaliśmy o tragicznej śmierci małego delfina, który zmarł na plaży w Argentynie, ponieważ turyści za wszelką cenę chcieli zrobić sobie z nim zdjęcie.

Może Cię zainteresować