×

Wyrzuciła z samochodu pająka. 3 dni później odkrywa przerażające znalezisko

W wigilię Bożego Narodzenia Emma z australijskiego Adelaide usunęła ze swojego samochodu ogromnego pająka. Nie wzięła jednak pod uwagę, że pajęczyca zdążyła złożyć w pojeździe ogromną ilość jajeczek.

Cosi Andrew Costello/Fb

Goście, goście

Kilka dni później kobieta jechała samochodem wraz z trojgiem swoich dzieci, kiedy nagle jej dwie dziewczynki zaczęły krzyczeć. Z różnych kątów wyłoniło się kilka okropnie wyglądających pająków. Emma pędząc 100 km/h autostradą zdołała zabić kilka z nich. Myślała, że zażegnała kryzys, ale w samochodzie pojawiały się coraz to nowe pająki. Jej dzieci nie zniosły tego dobrze, ale rodzinie udało się dojechać bezpiecznie do domu.

Cosi Andrew Costello/Fb
Cosi Andrew Costello/Fb

„No to mamy poważny problem”

Kobieta po autostradowej przygodzie postanowiła zbadać, co właściwie dzieje się w jej samochodzie. Użyła specjalnego spray’u, który ujawnił, że jej pojazd stał się siedliskiem pająków i jest w nim ich po prostu cała chmara. Emma początkowo nie wiedziała, co zrobić, a bardzo chciała odzyskać swój samochód.

Cosi Andrew Costello/Fb
Cosi Andrew Costello/Fb

Zwycięstwo

Australijka ostatecznie potraktowała swoje auto wszelkimi możliwymi środkami chemicznymi i udało się jej uwolnić pojazd od uporczywych pojąków. Dzieci Emmy jednak jeszcze przez pewien czas bały się wsiadać do samochody, bo były wciąż niespokojne z powodu przeżytej wcześniej przygody. Cała rodzina z pewnością na długo zapamięta to zdarzenie…

Cosi Andrew Costello/Fb

Może Cię zainteresować