×

Epicki napad gniewu małego buldożka. Wkurzył się, bo psi park jest zamknięty

Walter Geoffrey to uroczy buldog francuski, który lubi mieć swoje na wierzchu. Pewnego dnia czworonóg chciał pójść do psiego parku, jednak okazało się, że ten jest zamknięty. Gdy mama oznajmiła to buldożkowi, on dostał epickiego napadu gniewu.

Przezabawny napad gniewu małego buldożka

„Mój piesek naprawdę nie był zadowolony z tego faktu. Zaczął tak zabawnie protestować, że musiałam włączyć kamerę i wszystko nagrać. Prawdę mówiąc to nie był pierwszy raz, gdy tak bardzo się rozzłościł. Walter Geoffrey ma charakterek, ale między innymi dlatego tak bardzo go kocham” – przyznała opiekunka czworonoga.

Ponad 27 mln odsłon

Przezabawny filmik z udziałem buldożka trafił do sieci, a od czasu publikacji został odtworzony przez ponad 27 mln osób. Muszę przyznać, że dawno nie widziałam czegoś równie śmiesznego!

https://www.facebook.com/waltergeoffreythefrenchie/videos/151481905788512/?v=151481905788512

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować