×

Tata papugi wraca z pracy, a ona wita go w najsłodszy z możliwych sposobów

Nie ma to jak powitanie przez ukochanego zwierzaka po powrocie do domu! Okazuje się jednak, że nie tylko psy są podekscytowane, gdy ich opiekunowie wracają. Czas abyś poznał tę uroczą papugę z rodziny kakaduowatych, która nie może doczekać się, aż jej tata przyjdzie z pracy do domu.

Oto słodka Onni

Źródło: <a href=Rebecca Stout / youtube.com">

Źródło: Rebecca Stout / youtube.com

Ptak uwielbia witać swojego tatę

Onni to roczna kakadu biała, która nie może doczekać się, aż jej opiekun wróci z pracy. Ptak kocha go witać i z pewnością jest to jego ulubiona część dnia. Onni zachowuje się w taki sposób za każdym razem, gdy mężczyzna przychodzi do domu.

Wszystko zostało nagrane

Uroczy filmik trafił do sieci i jest doskonałym dowodem na to, że nie tylko pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Od czasu publikacji wideo zostało już odtworzone przez prawie 4 miliony osób. Możesz obejrzeć je poniżej.

 

Czy to nie jest urocze?

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować