16 zdjęć, które udowadniają, że nowofundlandy nieco różnią się od innych psów

Mogłeś tego wcześniej nie wiedzieć, ale nowofundlandy nie są typowymi psami. Te czworonogi imponują swoimi rozmiarami, a do tego wyglądają jak niedźwiedzie. Ich osobowości to już jednak zupełnie inny temat. Opiekunowie tych psiaków często są zgodni co do tego, że te łagodne giganty są wiecznymi dziećmi. Poniżej zobaczysz 16 zdjęć, które udowadniają, że nowofundlandy naprawdę różnią się od innych psów.

16 zdjęć, które udowadniają, że nowofundlandy nieco różnią się od innych psów:

12 ras psów, które nawet w dorosłości wyglądają jak urocze szczeniaczki

Czasami każdy właściciel psa marzy o tym, aby ten chodź na chwilę zamienił się w szczeniaczka, jakim był kilka miesięcy/lat temu. Jak wiemy jest to niemożliwe. Jednak natura obdarzyła nas kilkoma rasami, czy mieszankami ras, które pozostają małe już na zawsze. Ciekawy, o jakie psiaki chodzi?

20 zdjęć, które udowadniają, że border collie to niezwykła rasa

Psy rasy border collie mają wyjątkowy charakter. Oprócz tego, że są piękne, są uważane za jedną z najbardziej inteligentnych ras psów domowych. Doprowadziło to do tego, że tysiące ludzi zakochuje się w nich po same uszy. Nie bez powodu!

20 zdjęć, które udowadniają, że border collie to niezwykła rasa:

21 psów, które powstały w wyniku krzyżówki dwóch odrębnych ras

Te psy powstały w wyniku skrzyżowania dwóch odrębnych ras. Ich wygląd zaskakuje, a przekonasz się o tym zerkając na poniższą galerię. Co myślisz o takich hybrydach?

21 psów, które powstały w wyniku krzyżówki dwóch odrębnych ras: