×

Ciężarna suczka miała zostać zabita. Ale kiedy zaczęła rodzić, kobieta stała jak osłupiona.

Ashlee Holland od zawsze była miłośniczką zwierząt. Wiedziała, że ich zdrowie i bezpieczeństwo jest dla niej najważniejsze. Nie trzeba było długo czekać, aby przywiązała się do ciężarnej suczki imieniem Ava.

Niestety, schronisko, w którym znajdował się pies, nie miało miejsca na kolejne zwierzęta, dlatego psinka znalazła się na liście zwierząt, które miały zostać poddane eutanazji.

Żaden pies nie zasługuje na uśpienie z powodu braku miejsca! – wyznaje Ashlee.

Mimo, że ciąża czworonoga została poddana promieniowaniu rentgenowskiemu, nie stwierdzono, ile małych ma przyjść na świat. Ashlee wiedziała, że musi zajmować się ciężarną psiną, dlatego ostatnie dwa tygodnie spędziła u boku Ava.

Pierwszy szczeniak przyszedł na świat o 10:02. W ciągu 57 minut pojawiły się kolejne 4, a półtorej godziny później ostatnie 2. Myślałam, że to koniec, jednak gdy obudziłam się rano… nie wierzyłam własnym oczom! Było ich znacznie więcej.

Ashlee mimo wszystko nie żałuje swojej decyzji. Jest bardzo szczęśliwa, że mogła uratować życie nie tylko ciężarnej mamy, ale również wielu maleństw, które zasługiwały na życie, jak każde inne zwierzę.

Może Cię zainteresować