×

Suczka oszczędzona przed uśpieniem ratuje kolejnego psa. Wiedziała, że musi działać

Suczka rasy pit bull o imieniu Lady miała zostać uśpiona tego samego dnia, w którym jej przybrana mama przybyła na ratunek. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że tego dnia jej życie całkowicie się zmieni. Aniołowie to cisi pomocnicy, a Amy z pewnością nią była. Ta historia wzrusza! To kolejny pies uratowany przed śmiercią w schronisku!

Suczka dostała szansę od losu

Lady miała zostać uśpiona z powodu przepełnienia schroniska. Nikt wcześniej nie zainteresował się jej adopcją. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że dzień wyznaczony na zabieg eutanazji będzie dniem, kiedy zacznie całkowicie nowe życie. Tego dnia do schroniska przybył prawdziwy anioł – Amy, która uratowała suczkę przed śmiercią. Kiedy tylko zobaczyła Lady, od razu się w niej zakochała. Do tego stopnia, że postanowiła ją adoptować! Miała naprawdę wyczucie czasu! 

Kiedy Lady zobaczyła Amy, bardzo się ucieszyła. Podbiegła do kobiety z ogromną radością, jakby wiedziała, że ​​będzie jej bratnią duszą. I tak też się stało. Obie szybko się ze sobą związały. I prawie nie spuszczają z siebie oka. To bardzo piękna relacja!

Amy nagrała nawet filmik, w którym wyjaśnia, że Lady jest bardziej podobna do człowieka niż jakikolwiek inny pies, jakiego kiedykolwiek spotkała. Jej zdolność do empatii i komunikowania się jest naprawdę darem. Prezentem, który może uratować komuś życie.

Ona zrozumiała, że jej życie zostało uratowane. Później w ich rodzinie pojawił się kolejny pies – Gus, który był bardzo straumatyzowany. Wkrótce Lady stała się dla niego ogromnym wsparciem. Dzięki czemu po czasie obydwa psiaki poczuły się szczęśliwie i bezpieczne w nowym domu. Co cieszy również nas!

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

Może Cię zainteresować