×

Papuga, która śpiewa jak Beyonce. „If I were a boy” w jej wykonaniu to majstersztyk!

Papuga o imieniu Chico zdobyła ogromną popularność w internecie za sprawą swojego niezwykłego talentu wokalnego. Jej wykonanie słynnego hitu Beyonce pt: „If I Were A Boy” z 2008 roku wywołuje ciarki. Zobaczcie sami!

Papuga, która śpiewa jak Beyonce

Pochodząca z Lincolnshire Wildlife Park w Friskney w Anglii papuga o imieniu Chico sprawiła, że o tym miejscu usłyszał cały świat. Utalentowana papuga zdobyła serca internautów i teraz wręcz nie może opędzić się od gości, którzy odwiedzają ją, aby sfilmować jej występy artystyczne. Wszyscy pokochali Chico do szaleństwa.

„If I were a boy” w wykonaniu ptaka:

https://www.instagram.com/p/CEmDOsCgx98/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Ptasi artysta

Pracująca w administracji ZOO Sophie z chęcią opowiada o Chico.

Chico to cudowna, mała papuga amazońska o żółtej koronie, która potrafi dogadać się zarówno z ludźmi, jak i z innymi ptakami. Mieszka tu od nieco ponad 18 miesięcy i bez wątpienia jest jedną z głównych atrakcji. Ma tylko 9 lat, a to oznacza, że ​​przed nią jeszcze wiele lat śpiewania. Kto wie, może Simon Cowell założy kiedyś X-Factor dla zwierząt!

Wszyscy oszaleli na jej punkcie

Steve Nichols, dyrektor generalny parku, powiedział:

Po ponad 25 latach pracy z tymi niesamowitymi ptakami wciąż potrafią mnie czymś zaskoczyć. Kto by pomyślał, że popularność papugi może skutkować problemami z zachowaniem dystansu społecznego.

Fotografie: Instagram, Imgur

Może Cię zainteresować