×

Papuga i jej epicki napad gniewu. Wkurzyła się, bo mama nie pozwoliła jej wyjść na dwór

Każdy rodzic zgodzi się z tym, że dzieci czasami miewają ataki złości i furii. Zazwyczaj ma to miejsce wtedy, gdy nie dostaną tego, co chcą. Nie inaczej jest w przypadku zwierząt. Słyszeliśmy już o psach i kotach, jednak teraz przyszedł czas na coś jeszcze innego. Poznaj uroczą papugę o imieniu Eric. Gdy jego opiekunka nie pozwoliła mu wyjść na dwór, dostał epickiego napadu gniewu. Naprawdę bardzo się wkurzył. To po prostu trzeba zobaczyć!

Oto uroczy Eric

Słodki Eric jest przedstawicielem kakaduowatych, czyli rodziny ptaków z rzędu papugowatych. Należą do niej nimfy, żałobnice oraz kakadu. Są to ptaki długowieczne i żyją do 40 lat.

Źródło: <a href=Eric The Legend / youtube.com">

Źródło: Eric The Legend / youtube.com

Ten ptak nie lubi sprzeciwu

Papuga chciała wyjść na dwór, jednak opiekunka się na to nie zgodziła. W tym momencie Eric dostał prawdziwego ataku złości. Chodził tam iz powrotem i rzucał monetami. Był bardzo niezadowolony i nie bał się tego pokazać. Na kobiecie wcale nie zrobiło to jednak wrażenia.

„Eric już taki jest. Gdy nie dostanie tego, co chce, to zaczyna się afera. On jest jak małe dziecko.” – przyznała opiekunka papugi.

Źródło: <a href=Eric The Legend / youtube.com">

Źródło: Eric The Legend / youtube.com

Opiekunka wszystko nagrała

Kobieta uchwyciła napad gniewu papugi na zabawnym filmiku i umieściła go w sieci. Wideo od czasu publikacji zostało obejrzane już przez ponad 3 miliony użytkowników. Możesz obejrzeć je poniżej.

 

Pod filmikiem posypało się mnóstwo komentarzy:

„Eric przypomina mi mojego syna. Zachowuje się podobnie, gdy nie dostanie tego, co chce.” – skomentowała jedna z internautek.

„Zwierzaki bardzo często przypominają dzieci. One są takie urocze!” – napisała inna użytkowniczka.

„Oglądam ten filmik w kółko, a za każdym razem śmieszy mnie jeszcze bardziej. Eric – jesteś mistrzem!” – dodał kolejny internauta.

Źródło: <a href=Eric The Legend / youtube.com">

Źródło: Eric The Legend / youtube.com

Eric – jesteś po prostu genialny!

Muszę przyznać, że po obejrzeniu tego filmiku od razu poprawił mi się humor. Koniecznie pokaż go swoim przyjaciołom i znajomym!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować