×

Malutki szczeniaczek przeżywa cudowną chwilę z przyjaznym motylem

Malutkie szczenięta i przepiękne motyle – każde z osobna nie mogło być bardziej słodkie. Jednak razem udaje im się przenieść sprawy na zupełnie inny poziom. Pewnej parze Brazylijczyków udało się nagrać ich zabawę.

Nietypowy motyl

Lúcia Kohl Dalmolin niedawno udostępniła urocze wideo przedstawiające małego pieska spędzającego dzień na werandzie. Wydaje się, że to właśnie tam szczenię zwróciło uwagę przelatującego motyla, który postanowił podlecieć, by się zapoznać. To, co nastąpiło później, było jedną z najurokliwszych chwil, jakie Brazylijczycy uchwycili w swym aparacie.

Niekończąca się zabawa

Chociaż nie jest tajemnicą, że szczenięta wręcz uwielbiają się bawić, to jednak nikt chyba nie spodziewał się, że motyle lubią to równie mocno. Tak przynajmniej było w tym wypadku. Gdy się ogląda nagranie, ma się wrażenie, że ta para nigdy nie będzie miała dość swej specyficznej gonitwy.

Naszym czytelnikom, życzymy by im również udało się aparatem pochwycić tego typu cudo. Choć zdajemy sobie sprawę, że nagranie takie jak to jest naprawdę wyjątkowe i nie zdarza się często.

Źródła: www.thedodo.com

Może Cię zainteresować