×

Jastrząb rzucił się na kurę. To niesamowite, jak zareagowały pozostałe zwierzęta z farmy

Najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie i bez wątpienia przekonała się o tym pewna kura z Holandii. Podczas gdy jak nigdy nic spacerowała sobie po trawie, nagle nadleciał jastrząb, który bez wahania się na nią rzucił. Wkrótce kurze ruszyli na pomoc jej przyjaciele, którzy walczyli dzielnie, aby wyrwać ją ze szponów drapieżnego ptaka. Niecodzienną sytuację zarejestrowała kamera.

Kura zaatakowana przez jastrzębia

Dla jastrzębia ta kura wydawała się być bardzo łatwym łupem. Gdy tylko ją zauważył, od razu podleciał do niej i się na nią rzucił. Wydawało się, że biedna kura nie ma żadnych szans… W pewnym momencie na pomoc jednak ruszają jej przyjaciele z farmy.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

Pozostałe zwierzęta z farmy natychmiast ruszyły na pomoc swojej przyjaciółce i robiły wszystko, aby wydrzeć ją ze szponów jastrzębia. Największym bohaterem okazał się być koziołek, który ostatecznie odpędził drapieżnego ptaka. Życie kury zostało uratowane!

Hit na YouTube

Niezwykła sytuacja została uwieczniona przez kamerę, która monitoruje farmę. Filmik został umieszczony na YouTube, a od czasu publikacji ma już ponad 470 tysięcy wyświetleń. A oto wideo:

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować