×

Kobieta dzieli swój dom z gigantycznym pająkiem. „Charlotte jest zupełnie nieszkodliwa”

Annette Grey dzieli swój dom w Australii z dość nietypowym współlokatorem o imieniu Charlotte. Owy współlokator to gigantyczny pająk, który pewnego dnia wszedł do środka i postanowił zostać na dłużej.

Źródło: Jake Gray

Źródło: Jake Gray

Mieszkanka Australii dzieli swój dom z gigantycznym pająkiem

Według syna Anette, Jake’a, Charlotte jest pająkiem z rodziny spachaczowatych, a jej przedstawiciele osiągają naprawdę imponujące rozmiary. Pomimo przerażającego wyglądu, pająki te nie stanowią jednak zagrożenia dla człowieka. I właśnie to sprawia, że Anette pozwoliła Charlotte zostać w jej domu.

Obserwowaliśmy, jak Charlotte rosła w ciągu ostatniego roku. Tak naprawdę ona nigdy nam nie przeszkadzała. Porusza się po domu, chodzi po pokojach i zjada wszystkie robaki. – mówi Jake.

Źródło: Jake Gray

Źródło: Jake Gray

„Charlotte jest nieszkodliwa”

Ona ma około 15 centymetrów szerokości. Staje się coraz większa. – przyznaje Anette.

Charlotte wywołała spore poruszenie wśród rodziny i przyjaciół Anette – większość była przerażona, że kobieta dzieli swój dom z tak wielkim pająkiem, a niektórzy sugerowali jej nawet spalenie budynku, aby tylko pozbyć się Charlotte. Ale na szczęście Annette wie, jak być dobrym gospodarzem – nawet dla pająków.

Nie zabijam pająków. Charlotte jest zupełnie nieszkodliwa. – dodała Anette.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować