×

Zostawił na noc włączoną kamerę, aby zobaczyć, co robi jego kot podczas, gdy on śpi

Achi od zawsze był bardzo kochającym kotkiem, który uwielbia spędzać czas ze swoim opiekunem – Lomphontenem Lomphontanem z Tajlandii. W ostatnim czasie mężczyzna zdał sobie jednak sprawę, że największe sesje przytulania mają miejsce w nocy podczas snu. Lomphonten dowiedział się o tym dzięki ukrytej kamerze, którą zostawił włączoną na noc. Był ciekaw, co w tym czasie robi Achi.

Oto Lomphonten i Achi

Zainstalowanie ukrytej kamery

Jakiś czas temu Lomphonten zainstalował ukrytą kamerę w swoim domu, żeby wiedzieć, co robi jego kot, podczas gdy on jest w pracy. Okazało się, że najciekawszy materiał został zarejestrowany w nocy. Filmik ujawnił, co tak naprawdę robi Achi, gdy jego opiekun zapada w głęboki sen.

Co robi kot, gdy opiekun śpi?

Prawda okazała się bardzo urocza. Jak widać na poniższych zdjęciach – kociakowi jest wtedy bardzo wygodnie!

Mężczyzna był zaskoczony, gdy zaczął przeglądać materiał

„Odkryłem, że Achi przystępuje do akcji, gdy ja zasypiam. Mój kot wykorzystuje wtedy okazję, aby czule się do mnie przytulić. To jednak nie wszystko!” – opowiada Lomphonten.

„To zabawne, ale każdy filmik nagrany nocą ukazywał to samo. Ja kładę się spać, a Achi kładzie się na mojej klatce piersiowej, a następnie dotyka łapą mojej twarzy. W ten sposób upewnia się, czy aby na pewno śpię. Później się do mnie przytula.” – mówi mężczyzna.

Nocą Achi okazuje swojemu opiekunowi największą miłość!

„Prawie dusił mnie miłością. Achi zawsze był kochanym zwierzakiem, ale nawiększą miłość okazuje mi, gdy śpię. To urocze.”

„Wcześniej w ogóle nie byłem świadomy tego, że mój kot ma taki rytuał. Odkąd obejrzałem materiał z kamery, wszystko stało się jasne. Czasami śniło mi się, że ktoś mnie dusi. Być może to tak naprawdę był leżący na mnie Achi.”

„Oglądałem te materiały przez całą noc. To było naprawdę zabawne. Fajnie jest wiedzieć, co robi twój pupil, gdy śpisz.”

Achi to naprawdę uroczy kociak!

„Cieszę się, że on kocha mnie tak bardzo jak ja jego. Jest mi miło, że nocą chce być tak blisko mnie – to oznacza, że jego serce jest bliskie mojemu.” – dodał Lomphonten Lomphontan.

A co robią psy w nocy?

Opiekunowie psa o imieniu Bruno pozwalają spać swojemu pupilowi wraz z nimi w łóżku. Pewnego dnia oni również postanowili zostawić na noc włączoną kamerę. Film, który nagrali, stał się bardzo popularny w sieci. Możesz obejrzeć go poniżej.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować