×

Został sam w domu, myślał, że nikt go nie widzi – nagrała go kamera. Nagranie to jakiś hit!

Zastanawialiście się kiedyś, co robi Wasz pies, kiedy nie ma Was w domu? Spokojnie śpi? Czeka pod drzwiami? Bawi się? A może je z głośnym mlaskaniem swoje smakołyki? Nic bardziej mylnego! To nagranie pokaże Wam prawdę! Przygotujcie się!

Co robi pies sam w domu?

Każdy właściciel myśli, że kiedy ich pies zostaje sam w domu, nie dzieje się wtedy nic nadzwyczajnego. W końcu co on może robić? Jeść, spać, bawić się lub czekać pod drzwiami. Oj nie…! Prawda jest o wiele bardziej zaskakująca niż nam się wydaje. I udowadnia to nagranie pewnego charta włoskiego, które po prostu rozbawia do łez! Opiekunowie, miejcie się na baczności!

Najpierw upewnił się, czy na pewno jest sam, a potem BUM!

Właściciele Arlo przyznają, że to zazwyczaj bardzo grzeczny pies. Jednak do czasu! Pewnego dnia nagrano, co robi, kiedy jego opiekunów nie ma w domu! Najpierw rozejrzał się, czy faktycznie jest sam, a potem stało się niespodziewane! Zaczął grzebać w swoim łóżku i to tak agresywnie, jakby rozsadzała go energia. W pewnym momencie BUM i całe wypełnienie z poduszki pojawiło się na podłodze. Piękna destrukcja!

Przyłapany na gorącym uczynku

Jednak to nie wystarczyło i pies zaczął robić dalszy bałagan! I nagle stało się coś, czego Arlo się nie spodziewał! Na gorącym uczynku przyłapał go jego właściciel! Mina psa jest bezcenna i to, co zrobił też. Jak gdyby nigdy nic wskakuje niczym niewiniątko na kanapę, jakby wcześniej wcale nie zrobił żadnego bałaganu. W końcu „przecież nic nie zrobiłem!”

Psy są cudowne, a my uśmialiśmy się do łez. Nagranie obejrzysz poniżej:

@arlo_the_iggyDigging his bed then dad shouted at him on the camera! His reaction is priceless! ??♬ original sound – Arlo the Iggy

Może Cię zainteresować