×

Wybierając kota, często sugerujemy się jego barwą. Oto, o czym świadczy maść kota

Okazuje się, że niezwykle istotnym faktem dla ludzi przy wyborze kota jest ich kolor. W niektórych przypadkach potrzebujesz czarnego kota, w innych zwracasz uwagę na kotka rudowłosego. Dlaczego?

Czarny: potężny okultysta, daje ochronę, wspiera magię. Pomimo wszelkich przesądów, koty tego koloru zabierają negatywną energię, usuwają ją z gospodarstw domowych, udzielają mądrości.

Rudy: pełen męskiej mocy, energię Yang. Bez względu na płeć kota, przedstawiciele tego koloru przynoszą bogactwo, pieniądze i dostatek.

Niebieski (szary): Koty tego koloru przynoszą miłość, szczęście, powodzenie, emocjonalną stabilność i spokój umysłu.

Biały: koty białe mają potężną moc uzdrawiania! Dają ludziom poczucie piękna, łagodzą stres, uzdrawiają skuteczniej niż inne koty.

Umaszczony punktowo (koty syjamskie): koty tego koloru przynoszą sławę i sukces, długowieczność, energię Yang!

Calico (trójkolorowy) inaczej zwany jak szylkret z białym. Koty calico przynoszą powodzenie, na lądzie i na morzu, utrzymują dom i rodzinę w szczęściu i dobrobycie.

Dwutonowy (czarno-biały, pomarańczowo-biały, szary i biały): dwukolorowe koty są najbardziej przyjazne. Pomagają w zrozumieniu trudnych spraw i zachowaniu zdrowego rozsądku.

Szylkretka: ponieważ ten kolorowy wzór jest dziedziczony tylko przez samice, wspiera magię kobiecą, wzmacnia umiejętności jasnowidzenia i uzdrowienie.

Złoty, złoty brąz (jak kot abisyjski): figlarny, mądry, królewski, który obdarowuje łaską, pomaga zrozumieć starą wiedzę.

Prążkowany: przynosi szczęście, pomaga w radosnym podejściu do różnych sytuacji, nawet najbardziej krytycznych. Przywraca humor i zabawę.

Koty, w swojej niezależnej naturze są odbierane często jako dzikie i nieprzewidywalne. Ale niezależnie od maści, miło nam się robi jak nasz pupil przyjdzie i kładzie się na naszej klatce piersiowej. Czujemy się wtedy przyjemniej.

Może Cię zainteresować