×

Weszła do pokoju synka. Widząc, co się tam wyprawia, od razu chwyciła za telefon

Bruno to uroczy pies rasy bokser, który lepiej w życiu trafić nie mógł. Od szczeniaka mieszka z kochającą rodziną, której nie opuszcza na rok. W ostatnim czasie jego ulubieńcem stał się synek jego opiekunki, Arthur. Obaj nie widzą świata poza sobą i uwielbiają spędzać razem czas, co mama chłopca chętnie dokumentuje. Zobacz, jak świetnie razem się bawią!

Pies całym sercem kocha swoją rodzinę

Lista dowodów miłości Bruna do swojej rodziny jest ogromna. Nic dziwnego, ponieważ jest on z nią niezwykle mocno związany. Jest z nimi od swoich narodzin i można uznać go za prawdziwego szczęściarza. Każdy pies marzy o takim życiu wśród kochających ludzi. Miło patrzy się, jak Bruno spędza czas ze swoim ulubieńcem, Arthurem, czyli synem swojej pani.

Jest przy nim od jego narodzin i nie opuszcza go na krok. Obaj mają naprawdę niezwykle silną więź. Kobieta nagrywa ich wspólne momenty i potem dzieli się nimi w sieci. Są naprawdę urocze i chwytają za serce!

Ostatnio kobieta nagrała, jak Bruno udaje się do pokoju Arthura i nalega, aby pójść do niego do łóżeczka, żeby się przytulić. Mama chłopca stoi z boku i upewnia się, że obaj są ze sobą bezpieczni i czują się dobrze.

Ich widok, kiedy kobieta wkłada psa do środka, jest naprawdę rozkoszny i widać, że wszyscy mają z tego nie lada frajdę! To jest dopiero miłość! Tak cudownie kochać może tylko pies! Zobacz sam, jak cudownie się bawią i spędzają czas:

 

 

Może Cię zainteresować