×

Uratował golden retrievera przed uśpieniem, ale nie przewidział takiego zakończenia

Miłość do zwierząt ma różne objawy. Jedni traktują swoje psy lub koty jak dzieci, inni zaś często publikują wspólne zdjęcia w social mediach. Collin Standon poszedł o krok dalej i przygarnął pod swój dach aż 9 szczeniaków rasy golden retriever. To niebywałe! Każdego z nich otacza taką samą opieką. W mediach społecznościowych opublikował wideo, na którym widać całą zgraję. Szczeniaki są takie radosne!

Szczeniaki są oczkiem w głowie mężczyzny

Dla jednych może to wydawać się szalone, aby posiadać tyle psów, ale dla Collina Standon to jednak nic niezwykłego. Ma aż 9 szczeniaków rasy golden retriever i jest z tego naprawdę dumny!

Mężczyzna początkowo chciał mieć tylko jednego psa, ale potem pojawiły się dwa kolejne. Jednak psie szaleństwo zaczęło się później. Wszystko stało się w chwili, kiedy dwa z jego psów zakochały się w sobie, a to zaowocowało pojawieniem się kolejnych futrzaków. Szczeniaki stały się oczkiem w głowie mężczyzny. I wcale nie planuje on oddać ich do adopcji. W sumie ma teraz 12 psów! Jednak na tym nie koniec!

Niedawno Collin dowiedział się o czymś strasznym. W pobliskim schronisku na eutanazję czekał kolejny golden retriever o imieniu Buddy. Mężczyzna zmartwiony sytuacją psiaka zdecydował, że jeden pies więcej nie zrobi już żadnej różnicy i od razu go zaadoptował. Jest zatem bohaterem, bo nie tylko dał dom tylu psom, ale też uratował jednego od śmierci. To naprawdę piękne! Cała rodzina mieszka w dużym domu z ogrodem w Dallas i szczęśliwie merda ogonami, co z resztą widać na załączonym filmiku.

Może Cię zainteresować