×

Uliczny monitoring zarejestrował dziwne zachowanie mężczyzny i bezdomnego psa

Uliczny monitoring w Turcji zarejestrował nietypowe zachowanie mężczyzny i bezdomnego psa. Wideo trafiło do Internetu, a od czasu publikacji obejrzało je już ponad milion użytkowników.

Nietypowe zachowanie mężczyzny i bezdomnego psa

Wideo zostało zarejestrowane przez uliczny monitoring w nocy. Widać na nim jak mężczyzna idzie ulicą, gdy nagle z ciemności wyłania się postać. To był bezdomny pies.

Słodka reakcja mężczyzny

Widząc przechodnia pies zaczął wesoło machać ogonem. Mężczyzna natomiast postanowił zapoznać się z psem. Po chwili obydwaj zaczęli razem tańczyć.

Kim jest ta para?

Mężczyzna z filmiku to Metin Can Şener. Mężczyzna jest ogromnym miłośnikiem psów – sam posiada już cztery w swoim domu, więc niestety nie jest w stanie adoptować kolejnego.

„Udało mi się dowiedzieć, że ten psiak jest dobrze dokarmiany przez okolicznych mieszkańców. Kocham zwierzęta bardziej niż ludzi, więc mój gest nie jest dla mnie niczym nienormalnym. Byłem zaskoczony, że nasz taniec uchwyciła kamera” – przyznał Metin Can Şener.

Uroczą chwilę możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

 

Filmik został odtworzony już przez ponad milion użytkowników

Ludzie byli zachwyceni tą szczęśliwą chwilą. Dzięki temu psem zainteresowało się sporo osób, więc istnieje duża szansa, że wkrótce czworonóg znajdzie prawdziwy i kochający dom.

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować