×

Udekorowali swój dom na Halloween. Reakcja ich psa rozwaliła system – prawie umarli ze śmiechu

W Stanach Zjednoczonych Halloween jest hucznie obchodzone. Od wielu lat również w Polsce mamy tradycję przebierania się i chodzenia na zabawy halloweenowe. Pewna rodzina z Teksasu postanowiła z tej okazji udekorować swój dom. Reakcja ich psa naprawdę zwala z nóg. Pies miał swój plan na udekorowanie domu, co dobitnie pokazał swoim właścicielom.

Przysmak albo psikus

Z okazji zbliżającego się Halloween, Lilly Ann z Teksasu postanowiła udekorować swój dom oraz posesję wokół niego. Bardzo się do tego przygotowała, a dekoracji było naprawdę wiele. Wśród nich znajdowały się choćby ozdoby z tekturowych kotów w czarnym kolorze, które ustawiła nieopodal drzwi wejściowych. Nie spodziewała się jednak, jak bardzo złym pomysłem okażą się tego typu dekoracje. Nie sądziła też, jaka będzie późniejsza reakcja jej czarnego labradora o imieniu Maverick. Kiedy psiak wyszedł z domu ze swoją opiekunką, by wybrać się na spacer, nie spodziewał się widoku, który zastał.  Zaskoczony pies stanął jak wryty, kiedy zobaczył przed domem stado czarnych kartonowych kotów.

Uważnie przyglądał się tajemniczym gościom i ani drgnął, co wywołało śmiech wszystkich członków rodziny. Dopiero po minucie udało się wyrwać psa z bezruchu. Rozbawieni właściciele postanowili nagrać reakcję psa i umieścili ją na Tik Toku.

https://www.tiktok.com/@lilyyyyyyyannnn/video/7152521440640748843?embed_source=70772374%2C70772380%2C120009725%2C120008483%3Bnull%3Bembed_blank&is_from_webapp=v1&item_id=7152521440640748843&refer=embed&referer_url=swiatzwierzat.pl%2Flabrador-kontra-dekoracje-na-halloween-zwierzak-stanal-jak-spetryfikowany-em-14102022%3Ffbclid%3DIwAR1FDas7oGOUsNDJEonnEK_c5aAXXuljJ9jVQh0aojt020rbVpbqH4OWjBc&referer_video_id=7152521440640748843

 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów, którzy aktywnie i z rozbawieniem komentowali nagranie.

Wygląda, jakby się zatrzymał. – pisze ze śmiechem kobieta.

Komentowali też inni:

Nie jestem przekonana. Wygląda, jak kolejna dekoracja – śmieje się druga.

Według jednego z komentujących, pies też był dekoracją:

Myślałem, że pies też jest deską, bo nie ruszał się za bardzo. – skomentował rozbawiony.

Nagranie, na którym zaskoczony pies stanął, jak wryty obejrzało już ponad 2 miliony osób!

Zaskoczony pies na nagraniu. Hodowca zabrał głos

Okazało się, że nagranie, na którym zaskoczony pies „zatrzymał się” w ruchu, zobaczył jeden z hodowców tej rasy. Przyznał, że reakcja psa nie ma nic wspólnego z odczuwaniem przez niego strachu. Związane jest z normalnym instynktem łowieckim, wykorzystywanym podczas polowań.

 Język ciała to potwierdza: ogon wyprostowany, a nie podkulony. – mówi Justin McGill dla CNN. 

i dodaje:

Pies nie kontroluje takiego zachowania. Zobaczył stado jakby-kotów i zareagował instynktownie.

Internauci pozostają zgodni w swoich zabawnych komentarzach, uznając, że „psu zwiesił się system operacyjny” i „potrzebuje restartu”.

 

 

Fotografie:

Może Cię zainteresować