×

Trzech facetów kontra jeden wielki pająk. Filmik, jak próbują go złapać, rozkłada na łopatki

Pająki niezależnie od rozmiarów to prawdziwy postrach wielu osób, a szczególnie tych, którzy chorują na arachnofobię. Określa się jej mianem paniczny, wręcz paraliżujący lęk przed pająkami. Do sieci trafiło śmieszne wideo, na którym zaaferowani przyjaciele próbują złapać pająka. Robili to w bardzo rozbrajający sposób. Jednak zwierzak nie dawał im za wygraną. To po prostu trzeba zobaczyć!

Pająk nie chciał dać się złapać

Dwóch przyjaciół przesiadywało sobie w pokoju, zajadając się przekąskami. Nagle jeden z nich zauważył na suficie wielkiego, włochatego pająka. Obaj nie czekali ani chwili dłużej, tylko wzięli się do łapania stwora. Próbowali stworzyć plan złapania pająka.

Pierwszym sposobem była próba schwytania go za pomocą talerza i miski. Wydawało się to być misterne w każdym szczególe. Wystarczyło tylko podważyć lekko miską pająka, by do niej wpadł, a następnie zakryć ją talerzem. Jak pomyśleli, tak i zrobili. Po chwili pajęczak był już w misce.

pająk

pająk

pająk

Obaj przyjaciele po prostu skakali z radości na łóżku, że udało im się schwytać „dziką bestię”. Po prostu wyglądali tak, jakby z radości postradali rozum. Pozostało teraz wypuścić zwierzaka na wolność. I tak też zrobili i znów ich radość była ogromna. To cud, że przy ich ogromnym lęku, udało im się całą akcję przeprowadzić bezbłędnie! Mają teraz co opowiadać i z czego się śmiać, a pająk wrócił tam, gdzie jego miejsce. Dobrze, że w swoim planie nie użyli kubota, a pozwolili pająkowi przeżyć.

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

 

Może Cię zainteresować