×

Trafił do schroniska, bo był zbyt czuły. „Oniemieliśmy, widząc co następnego dnia stało się z placówką”

Nie ma bardziej błahego powodu, by oddać zwierzę do schroniska, niż stwierdzenie, że jest ono za głośne i przytulaśne. To nie mieści się w głowie! Tak niestety stało się z Jerrym, którego właściciel zamiast odpowiednio ułożyć, po prostu go oddał. Pracownicy schroniska Humane Society of Broward County byli tym zdruzgotani. Szczególnie, że kot trafił w ich ręce tuż przed świętami Bożego Narodzenia…

Kot nie tak wyobrażał sobie Święta

Jerry miał nadzieję, że kolejne Święta spędzi u boku swojej kochającej rodziny. Stało się jednak inaczej, ponieważ jego właściciel oddał go z błahego powodu! Jego zdaniem kot był za głośny i za bardzo przytulaśny. Notorycznie chciał zwracać na siebie uwagę. Kiedy pracownicy Humane Society of Broward County dowiedzieli się o tym, oniemieli! Jerry wymagał jedynie tresury i opieki, a nie pozbycia się go i to tuż przed Świętami! Pracownicy placówki nie mogli tego zrozumieć, a szczególnie, że kociak okazał się naprawdę cudownym stworzeniem.

kot
Źródło: Humane Society of Broward County / humanebroward.com

Dosłownie oniemieli

Sam Jerry nie rozumiał, dlaczego został przywieziony do schroniska. W końcu był dobrym kotem! To mocno go załamało. Nie takiego prezentu spodziewał się na gwiazdkę.

Na szczęście, pobyt w schronisku nie odebrał mu jego kociego uroku i chęci do zabawy. Od razu rozkochał w sobie cały personel i to ze wzajemnością! Co więcej, pracownicy Humane Society of Broward County postanowili opublikować o Jerrym materiał na TikToku, aby zwiększyć jego szansę na adopcję. To, co stało się później, sprawiło że oniemieli!

kot
Źródło: Humane Society of Broward County / humanebroward.com

Następnego dnia pod schroniskiem ustawiła się ogromna kolejka chętnych do adopcji Jerrego. Personel aż przecierał oczy ze zdumienia! Kot szybko znalazł nową i kochającą rodzinę, która nie tylko dała mu nowy dom, ale również sfinansowała opłaty adopcyjne trójki kociego rodzeństwa, które były tam od Święta Dziękczynienia. Kociaki to Aramis, Portos i Atos.

kot
Źródło: Humane Society of Broward County / humanebroward.com

Trio jest nadal dostępne do adopcji, ale mamy nadzieję, że również niedługo znajdą nowy dom – podobnie jak Jerry.

Może Cię zainteresować