Kategorie PsySzczeniakWideo

Szczeniak uciekł z domu i natychmiast tego pożałował

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że zrobiłeś coś, czego niemal natychmiast pożałowałeś i zdałeś sobie sprawę, że nie była to najlepsza decyzja? Myślę, że każdy z nas doświadczył podobnej sytuacji przynajmniej raz w życiu. Cóż, czasami zdarza się najpierw zrobić, a później pomyśleć. Okazuje się jednak, że takie zachowanie jest zarezerwowane nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt. Tak było w przypadku 3-miesięcznego szczeniaka o imieniu Marshall.

Uroczy szczeniak podjął złą decyzję

Marshall to słodki szczeniak rasy Golden Retriever, który wciąż uczy się życia. Pewnego dnia jednak podjął bardzo złą decyzję, której niemal natychmiast pożałował.

Słodki maluch postanowił uciec ze swojego domu w Waszyngtonie. Jakimś cudem udało mu się wydostać, a większość psów na jego miejscu zwyczajnie biegłaby przed siebie w celu doświadczenia nowej przygody. Większość, ale nie Marshall.

Słodki szczeniak od razu pożałował swojej decyzji i jak najszybciej chciał wszystko naprawić.

Szczeniak uciekł z domu i natychmiast tego pożałował
Źródło: Storyful Rights Management / youtube.com

Po ucieczce z domu, psiak natychmiast zmienił zdanie

Gdy Marshall wydostał się z domu, zdał sobie sprawę, że to był błąd. Zabawny szczeniak robił wszystko, aby dostać się z powrotem do mieszkania. Desperacko dobijał się do drzwi – drapał w nie tak mocno, że to brzmiało tak, jakby do nich pukał.

„Błagam! Otwórzcie mi i wpuście mnie natychmiast!” – zapewne wykrzyczałby szczeniak, gdyby tylko mógł.

Szczeniak uciekł z domu i natychmiast tego pożałował
Źródło: Storyful Rights Management / youtube.com

Szczęśliwe zakończenie

Przed wejściem do domu rodziny psa znajduje się kamera, dzięki której opiekunowie szczeniaka zobaczyli, z jak wielkim problemem zmagał się ich słodki Marshall.

Szczeniak został usłyszany przez swoich rodziców, którzy od razu wpuścili go z powrotem do środka. Mam nadzieję, że ta lekcja sprawi, że następnym razem czworonóg dwa razy zastanowi się, zanim znów ucieknie z domu.

„Gdy obejrzeliśmy filmik z monitoringu, nie mogliśmy przestać się śmiać. Nasz piesek był tak strasznie zdesperowany. Chyba odkrywanie świata w samotności nie jest dla niego. Cóż prawdą jest, Marshall jest jeszcze mały i wciąż uczy się życia. My kochamy go z całego serca, bo każdego dnia wywołuje uśmiech na naszych twarzach.” – przyznali opiekunowie szczeniaka.

Szczeniak uciekł z domu i natychmiast tego pożałował
Źródło: Storyful Rights Management / youtube.com

Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę

Rodzina Marshalla opublikowała zabawny filmik z udziałem szczeniaka w Internecie. Od czasu publikacji został już obejrzany przez ponad 600 tysięcy użytkowników. Zabawne wideo możesz obejrzeć poniżej.

 

Ludzie z całego świata zakochali się w małym goldenku

„Ten szczeniak jest taki słodki. Tylko spójrzcie na jego pyszczek! Jak go tu nie kochać?!” – napisała jedna z internautek.

„Najsłodszy psiak, jakiego ostatnio widziałam.” – dodała inna użytkowniczka.

Marshall – jesteś najlepszy!

Fotografie: youtube.com