×

Stracił cały swój dobytek w pożarze. To niezwykle poruszające zdjęcie obiegło cały Internet

Ten 83-letni mężczyzna stracił prawie wszystko, co miał. Jego dom spłonął w pożarze, przez co został bez dachu nad głową. Jedyne co mu zostało, to jego ukochany kot, który jest bardzo ważną częścią jego życia.

Reklama

Według doniesień prasowych, Ali Meşe próbował zapalić kuchenkę gazową w swoim domu. Coś poszło jednak nie tak i w jego salonie wybuchła niewielka eksplozja, powodując pożar, który rozprzestrzenił się po całym domu.

Sąsiedzi natychmiast wezwali straż pożarną. Ratownicy zdołali uratować Meşe, jego żonę, syna oraz kota. Niestety było za późno, by uratować ich dom. Jedyne co z niego zostało to porozrzucane deski.

Na emocjonującym zdjęciu widać, jak Ali przytula przestraszonego kota, podczas gdy strażacy badają zniszczenia. Meşe opiera się o laskę, jednocześnie drugą ręką przytrzymując kota na piersi.

Ali został zraniony w pożarze, ale nie było potrzeby, aby trafił do szpitala. Kiedy mężczyzna odzyskiwał swoje siły, jego historia rozniosła się po całej Turcji. Turecki Czerwony Półksiężyc postanowił podarować jego kotu prezent.

Prezentem okazało się być nowe, ciepłe łóżko dla futrzaka.

Najważniejsze, że Meşe i jego kotek znowu są razem. Mimo że stracili wszystko, nadal mają siebie. Nie ma nic piękniejszego niż prawdziwa, bezwarunkowa miłość!

 

Reklama

Może Cię zainteresować