×

Odebrano jej szczeniaki i porzucono w schronisku. Ze smutku zaczęła płakać

Filmik z udziałem tego “płaczącego” w schronisku pit bulla obiegł cały Internet. Dzięki temu udało się mu znaleźć prawdziwy dom.

Psa zauważyła Sarah Sleime, która regularnie odwiedza schronisko dla zwierząt.

Kiedy Sarah podeszła bliżej zauważyła, że suczka niedawno urodziła szczenięta. Pit bull miał 7 lat, a jej szczeniąt nie było w tej chwili z nią. Sarah zauważyła, że kiedy mówiła do suczki, jej oczy wypełniły się łzami.

https://www.facebook.com/sarah.sleime/videos/10155121722115886/

Eksperci wciąż nie są pewni, czy łzy u psa mają tak emocjonalne znaczenie jak u człowieka. Pewne jest jednak, że pit bull był bardzo zdenerwowany.

„Ta suczka była wykorzystywana jako narzędzie do hodowli psów. Urodziła już naprawdę sporo miotów.” – przyznają pracownicy schroniska.

Sarah złapała za telefon i nakręciła wideo z udziałem suczki, które następnie opublikowała na Facebooku

Filmik ma tylko 37 sekund, ale wyraźnie pokazuje ogromny smutek psa. Widać nawet łzy tworzące się w oczach suczki. Do wideo Sarah dołączyła krótki podpis:

“Ktoś oddał tę biedną matkę do schroniska i rozdzielił ją ze swoimi dziećmi. Kiedy do niej podchodziłam i do niej mówiłam, w jej oczach pojawiały się łzy.”

Film spotkał się z naprawdę dużym odbiorem. Już pierwszego dnia wideo miało ponad 700 000 wyświetleń

Oprócz setek tysięcy odtworzeń, do Sarah odezwało się sporo ludzi, którzy chcieli zaadoptować pit bulla. Spośród wszystkich zainteresowanych, psa zaadoptowała przyjaciółka Sarah, Meghan Shelton.

“Mam słabość do pit bulli. Jest to niesamowita rasa, która nie do końca jest przez ludzi dobrze rozumiana. Kiedy zobaczyłam ten filmik, nie mogłam przestać płakać. Moje dzieci również. Pokazałam tę suczkę mężowi, a on powiedział, że pojedziemy po nią jutro.” – mówi Meghan.

I tak też się stało. Już następnego dnia cała rodzina zjawiła się w schronisku. Wszyscy zakochali się w suczce od pierwszego wejrzenia.

“Była bardzo słodka. Moje dzieci leżały z nią na podłodze, a ona siedziała i cały czas je całowała.” – mówi Meghan.

Pit bull trafił do nowego domu, w którym poznał swojego 3-letniego brata przyrodniego. Psiaki bardzo się polubiły.

Cała rodzina jest bardzo szczęśliwa. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Może Cię zainteresować