×

Para zaadoptowała porzuconą suczkę. Wkrótce okazało się, że czworonóg ma nietypową zdolność

Suczka o imieniu Lulu została porzucona. Samotnie wędrowała po plaży, mając nadzieję, że ktoś jej pomoże. Na szczęście została odnaleziona i szybko znalazła nowy dom. Zaadoptowała ją Carissa Wong wraz ze swoim chłopakiem.

„Mój chłopak i ja chcieliśmy zaadoptować psa. Po spędzeniu kilku minut z Lulu, wiedzieliśmy, że to pies dla nas. Jest bardzo kochana.” – powiedziała Wong The Dodo.

Od pierwszego dnia w nowym domu, nowi właściciele wiedzieli, że Lulu to najsłodszy możliwie pies. Przekonali się jednak o tym jeszcze bardziej, kiedy stali się rodziną tymczasową dla skrzywdzonych kociąt.

Kiedy para znalazła malutkie kocięta pokryte żywicą, natychmiast zdecydowała się zabrać je do domu i pomagać im, dopóki nie znajdą stałych domów. Niestety nie byli pewni, jak zareaguje na nie Lulu. Suczka jednak bardzo pozytywnie zaskoczyła swoich właścicieli – stała się przybraną mamą uroczych kotów.

„Lulu bardzo się o nie troszczyła. Cały czas była przy nich.” – powiedziała Wong.

Od tego momentu Lulu witała każdego kolejnego kotka z otwartymi łapkami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy rodzina opiekowała się 10 kotami. Lulu pomagała wychowywać każdego z nich.

„Lulu pomaga w uspołecznieniu kociąt i buduje ich pewność siebie. Kiedy będą gotowe na przyjęcie do adopcji, nie będą się denerwować ani bać. Wszystkie koty uwielbiają Lulu.” –  powiedziała Wong.

Suczka pomaga maleńkim kociętom pokonywać swoje lęki. Uczy ich również zaufania do ludzi.

Mimo że Lulu miała ciężki początek życia, teraz znalazła swoje powołanie. Nie może być szczęśliwsza!

 

 

Może Cię zainteresować