×

Kobieta wjeżdża na stację benzynową i znajduje szczeniaki w koszu na śmieci. Jest nagranie!

Brittany Wolfe zatrzymała się na stacji benzynowej w południowej Florydzie po długim dniu pracy i odkryła coś naprawdę niepokojącego. Kiedy zbliżyła się do kosza na śmieci stanęła, jak wryta. Jej oczom ukazały się szczeniaki, które ktoś bezdusznie wyrzucił na śmieci. To, co zrobiła, wzrusza do łez!

Szczeniaki w koszu na śmieci

Z pewnością nie tego spodziewała się Brittany Wolfe po całym dniu pracy. Kiedy zajechała na stację benzynową, by zatankować auto, jej oczom ukazał się przerażający widok. Zauważyła, że w koszu są szczeniaki! Ktoś bez serca po prostu porzucił je tam, jak śmieci. Kobieta niewiele myśląc, postanowiła im pomóc. Swoją akcję ratunkową zaczęła nagrywać, żeby jej mąż uwierzył, w to, co się stało.

YouTube

YouTube

YouTube

YouTube

 

A potem włożyła szczeniaki do samochodu. Psiaki były całkowicie brudne i chore od jedzenia śmieci. Skończyło się na wymiotach w samochodzie, ale kobieta nic sobie z tego nie robiła. Ważne było to, aby zagrać psiaki do weterynarza, a potem do domu. Dzięki temu, maluchy miały okazję otrzymać pomoc, dojść do siebie i zjeść porządny posiłek. Nagranie z jej akcji ratunkowej jest poniżej.

 

 

 

Może Cię zainteresować