×

Uratowali psa przed eutanazją! Pies wtulał się w nim bez pamięci, szczęśliwy, że żyje!

Niestety problem sterylizacji dotyka wiele krajów na świecie, w których na ulicach błąkają się tysiące bezpańskich i zaniedbanych psów. Winne jest temu niekontrolowane rozmnażanie psów, niewystarczająca opieka weterynaryjna i brak kastracji. Przepełnione schroniska są zmuszane do uśmiercania psów, uznając to za jedyne rozwiązanie problemów. Historia tego psa pokazuje, że można inaczej.

Uratowany pies tulił się do ratowników

Robina znaleziono jako bezdomnego psa i szybko trafił do schroniska. Ponieważ miał kontuzję nogi, pracownicy schroniska nie dawali mu nawet szansy na przeżycie. Zadecydowano, że biedne szczenię będzie niedługo uśpione. Gdyby pies miał świadomość, tego, co go czeka, rozdarłoby mu to serce. Na szczęście psa uratowano i odebrano ze schroniska, a potem przewieziono do Vet Ranch , gdzie tamtejsi weterynarze dokładniej przyjrzeli się jego obrażeniom.

YouTube

YouTube

YouTube

YouTube

Psa przebadano i zrobiony mu zdjęcie rentgenowskie, aby móc przyjrzeć się bliżej niektórym guzom na jego ciele. Weterynarze szybko odkryli, że na zdjęciu rentgenowskim jego noga wygląda idealnie. Psiak miał tylko siniaki, bez żadnego widocznego złamania! Psiaka też wykastrowano, kiedy leżał uśpiony na stole.

Czas na nowy dom

Okazało się, że ta wizyta odmieniła wszystko. Psiak po postawieniu dobrej diagnozy otrzymał nowe życie! Jego reakcja rozczula do łez, kiedy przytulił się do swojej wybawicielki.

Naprawdę nie wykazywał już żadnych oznak kulawizny, odkąd zabraliśmy go ze schroniska – powiedział jeden z weterynarzy. „Z radością informujemy, że jest teraz zdrowy i gotowy do pójścia do nowego domu.

YouTube

YouTube

Robin miał ciężki początek i omal nie stracił życia. Na szczęście wszystko się zmieniło. Teraz jest pod dobrą opieką.

 

Może Cię zainteresować