×

Strażacy ratują psa, który wpadł do studni. Pies pocałował jednego z nich w podzięce.

Pies wpadł do studni i nie mógł z niej wyjść. Był bardzo przerażony, do tego stopnia, że cały się trząsł. Bał się, że nikt mu nie pomoże, chciał, jak najszybciej się wydostać ze swojego „więzienia”. Na szczęście z pomocą przybyli mu strażacy, którzy wyciągnęli go ze studni. Pies nie mógł powstrzymać emocji z radości.

Strażacy uratowali psa ze studni

Hank pies rasy golden retriver wpadł w miniony wtorek do studni. Psiak czuł przerażenie i nie wiedział, jak ma wyjść. Czuł się z tego powodu bezradny. Sam na pewno nie wyszedłby ze swojej pułapki, w której się znalazł. Na szczęście ktoś zawiadomił straż pożarną w Newport, której ekipa strażaków szybko przybyła na miejsce zdarzenia.

Facebook

Facebook

Strażacy użyli na miejscu profesjonalnych sprzętów, aby uratować Hanka ze studni. Użyli do tego drabiny i innych niezbędnych narzędzi. W końcu udało się wydobyć psa z jego pułapki. Pomimo tego, że po akcji ratunkowej czworonóg był przemoczony i zmarznięty, psiak nie mógł powstrzymać swojej radości z tego, że został uratowany. Z emocji zaczął skakać do swoich bohaterów, a jednego nawet „pocałował” z ogromem wdzięczności. Na szczęście wszystko skończyło się dobrz

Może Cię zainteresować