×

Rottweiler zauważa intruza na swoim podwórku! 4 miliony osób nie mogło uwierzyć własnym oczom

Kradzież to duże przestępstwo. Szczególnie takie, jakiego świadkiem był rottweiler mężczyzny mieszkającego w Kanadzie. Psiak zobaczył, jak nieproszony gość najpierw chodzi po jego podwórku, a następnie zabiera mu ukochaną piłeczkę i się nią bawi! Czworonóg musiał obserwować wszystko z okna! Nagranie z całej sytuacji bardzo rozbawiło internautów! Jesteśmy pewni, że psiak wyszczekuje – „Zostaw, to moje, ty draniu!”

Rottweiler zobaczył złodzieja przez okno

Cała sytuacja działa się w Kanadzie. Lupe Johnson krzątał się po swoim domu, kiedy w pewnym momencie usłyszał głośne szczekanie swojego psa. Zmartwiony, postanowił sprawdzić, co się dzieje. Kiedy wszedł do pokoju, zobaczył, jak jego pies stoi nerwowo przy oknie. Był zaskoczony, kiedy zrozumiał, że pupil szczeka na dzikiego złodziejaszka, który nie tylko chodził po ich podwórku, ale też ukradł zabawkę psa i jak gdyby nigdy nic, po prostu się nią bawił.

Ten widok dodatkowo rozwścieczył psa. Rottweiler nic nie mógł zrobić, będąc zamknięty w domu. Obserwował tylko przez okno całą sytuację. A lis, który okazał się być wspomnianym złodziejaszkiem, bawił się nią w najlepsze! Skakał, turlał się, podrzucał piłką, można powiedzieć, był w raju. Nic sobie nie robił z uczuć psa. Lupe najpierw stanął jak wryty, widząc co się dzieje, a potem postanowił nagrać tę nietypową scenę.

Szczególnie, że taki nieproszony gość i zarazem złodziej na ich podwórku to duża rzadkość w tych rejonach. Dobrze, że Lupe nie wypuścił swojego psa do lisa, spotkanie ich obu mogłoby źle się skończyć.

Filmik robi furorę wśród internautów. Mamy nadzieję, że rottweiler Lupe’a dostał zadośćuczynienie za swoje krzywdy w postaci głaskania i dobrego smakołyku. Nagranie obejrzysz poniżej:

 

 

 

Może Cię zainteresować