×

Zostawiła synka samego z psem. Już po chwili usłyszała bardzo głośny śmiech dziecka

Nie od dziś wiadomo, że dziecko i pies to najlepszy możliwy duet. Dorastanie wraz z czworonogiem niesie maluchowi wiele korzyści. Dzięki temu dzieci od małego uczą się szacunku wobec zwierząt. Poznają również, co to lojalność, współczucie i odpowiedzialność. Poza tym obserwowanie swoich pociech wraz z czworonogami często przynosi rodzicom wiele radości i uśmiechu na twarzy. Większość psów jest dla dzieci bardzo łagodna i wyrozumiała. One chyba rozumieją, że to wciąż małe i bezbronne istoty, z którymi trzeba obchodzić się delikatnie. W tym artykule zobaczysz jeden z takich wspaniałych duetów.

Poznaj małego chłopca oraz suczkę o imieniu Pumpkin

Pumpkin to owczarek szetlandzki, który przez siedem pierwszych lat swojego życia był jedynakiem. Kiedy właścicielom suczki urodziło się dziecko, to się zmieniło. Dumni rodzice chcieli, aby Pumpkin zaprzyjaźniła się z ich synkiem. I tak też się stało. Już od pierwszego spotkania Pumpkin bardzo polubiła dziecko.

„Owczarki szetlandzkie to niesamowite psy rodzinne. Nasza Pumpkin była taka dobra dla naszego synka. Pokochała go już od pierwszego dnia. Bardzo się z tego cieszyliśmy.” – przyznali właściciele suczki.

sazareda / youtube.com

sazareda / youtube.com

Pewnego dnia mama zostawiła na chwilę syna samego z Pumpkin

Już po chwili usłyszała głośne krzyki. Kobieta szybko pobiegła do salonu, żeby zobaczyć, co się dzieje. Właśnie wtedy jej oczom ukazał się przeuroczy obraz. Pumpkin biegała wokół chłopca, a dziecko cały czas głośno się śmiało. Mama szybko wyjęła kamerę, aby sfilmować całą sytuację i pokazać ją swojemu mężowi. Filmik nagrany przez kobietę możesz obejrzeć poniżej.

 

Zabawa trwała ponad pięć minut

Na twarzach tej dwójki było widać ogromne szczęście. Pumpkin cały czas machała swoim ogonem, a chłopiec dosłownie nie mógł przestać się śmiać.

„To było takie urocze. Dobrze, że wszystko nagrałam. Ten filmik będzie pamiątką na lata. Pies i dziecko to najlepsze możliwe połączenie.” – powiedziała mama chłopca.

sazareda / youtube.com

sazareda / youtube.com

Filmik spotkał się z szerokim odbiorem

Mama udostępniła wszystko w sieci, a urocze wideo zostało już obejrzane przez prawie 14 mln osób. Użytkownicy z całego świata byli zachwyceni suczką oraz jej małym przyjacielem. Pod filmikiem posypało się mnóstwo komentarzy. Oto niektóre z nich:

„Nie ma tutaj telewizji, gier wideo ani telefonów komórkowych. To jest po prostu czysta zabawa.”

„Zakończenie filmiku było takie słodkie. Piesek w tak uroczy sposób ucałował tego chłopca!”

„Miałam zły dzień, a mój tata wysłał mi ten filmik, żeby mnie pocieszyć. Obejrzałam go już chyba ze sto razy i do tej pory mi się nie znudził. To niesamowite!”

Chłopiec ma teraz 3 lata, a jego przyjaźń z Pumpkin umacnia się każdego dnia

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować