×

Przyprowadzili ślepego i głuchego szczeniaka do weterynarza, aby go uśpić, ale on odpowiada „NIE”

Kiedy właściciele zdali sobie sprawę, że suczka o imieniu Aster Rose jest ślepa i głucha, zabrali ją prosto do weterynarza i kazali uśpić. Weterynarz powiedział jednak: NIE. Rozumiał bowiem, że pomimo niepełnosprawności, niewidomy i głuchy pies może prowadzić wysokiej jakości życie. Każde życie się liczy i zasługuje na szanse, dlatego weterynarz postanowił uratować psinkę i znaleźć jej nowy dom.

Reklama

Weterynarz nie pozwolił jej uśpić

Kiedy właściciele domagali się uśpienia niewidomej i niesłyszącej suczki, weterynarz stanowczo odmówił. Wiedział, że pomimo niepełnosprawności może prowadzić szczęśliwe życie. Postanowił jej pomóc i zaczął szukać jej kochającą rodzinę.

Dała jej życie, na jakie zasługiwała

Wkrótce zdjęcie psinki zobaczyła Krysten, która zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia. Miała już w domu innego psa specjalnej troski, Little Buddy, i wiedziała, że ta dwójka będzie doskonale do siebie pasować. W jej domu mieszkały także dwa koty – Teddy i Goose. Kobieta zaadoptowała Aster Rose i dała jej mnóstwo miłości oraz życie, na jakie zawsze zasługiwała.

Reklama

Dziś Krysten i jej zwierzęta są jedną, wielką i szczęśliwa rodziną. Aster Rose otrzymała od życia drugą szansę, a wszystko dzięki weterynarzowi, który odmówił eutanazji tamtego dnia. To prawdziwy lekarz z powołania!

Więcej możesz zobaczyć tutaj:

Reklama

Może Cię zainteresować