×

Przygarnął huskiego, nie wiedział, w co się wpakował. Pies ma poważny problem

Nie ma na świecie silniejszej więzi niż ta pomiędzy człowiekiem a psem. Doskonale wie o tym Scott, który postanowił zaadoptować psiaka rasy husky syberyjski. Pierwotnie futrzak miał należeć do ojca mężczyzny, jednak po jego śmierci Scott postanowił zająć się Jacksonem. Od tej pory stali się nierozłączni. Jednak ich relacja skrywa też pewien problem, z którym obaj muszą się zmierzyć.

Pies i jego zabawne napady złości

Jackson pojawił się w domu Scotta po tym, jak jego ojciec zmarł. Po odejściu taty Scott postanowił, że przygarnie psa pod swój dach. Nie wiedział jeszcze wtedy, w co się pakuje! Dopiero później na światło dzienne wyszedł nietypowy problem, z którym mierzy się Jackson. Mimo to, Scott wie, że nie zamieniłby go na żadnego innego psa!

Jackson ma mały problem z napadami buntu i złości. Scott nie sądził, że to tak bardzo obrażalski pies! Co więcej, zrobi wszystko, aby postawić na swoim! Szczególnie, jeśli chodzi o jedzenie. Wszystkie takie sytuacje z obrażaniem się psiaka w tle mężczyzna nagrał i zmontował z tego rozbawiający filmik.

Przekonaj się sam, jak burzliwa jest ich relacja:

Może Cię zainteresować