×

Policjanci znaleźli ciało kobiety wśród setek pająków. Omal nie uciekli z przerażenia

Praca policjanta nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. Interwencje bywają naprawdę trudne, jednak ta, która miała miejsce w Gnieźnie, bije na głowę wszystkie. Takiego widoku policjanci z pewnością się nie spodziewali. Kiedy po odebraniu zgłoszenia, weszli do mieszkania, omal nie uciekli z przerażeniem. Okazało się, że w jednym z pokojów znaleźli martwą kobietę wśród setek pająków. To było naprawdę coś okropnego!

Kobieta leżała nieżywa wśród setek pająków

Policjanci przyzwyczajeni są do różnych sytuacji. Ich codziennością jest reagowanie w przypadku dojścia do wypadków, przemocy, a nawet zgonów. Jednak interwencję, którą przeprowadzili w Gnieźnie, zapamiętają na bardzo długo. Czegoś takiego jeszcze żaden z funkcjonariuszy nie widział. Kiedy dotarli do mieszkania, znajdującego się przy ul. Cierpięgi w Gnieźnie, byli w totalnym szoku. Po otwarciu drzwi okazało się, że w jednym z pokojów leży martwa kobieta wśród setek pająków! Policjanci przecierali oczy ze zdumienia. Jak taka ilość pająków znalazła się w mieszkaniu kobiety? Policja ustaliła podczas dochodzenia, że prowadziła ona hodowlę pajęczaków na większą skalę. Nie wiadomo, czy hodowla była prowadzona legalnie. Prokuratura zleciła sekcję zwłok ofiary, która pomoże ustalić przyczyny śmierci.

Paweł Dubiel

Paweł Dubiel

Pająki przechowywane były w pojemnikach. Oszacowano, że było ich nawet kilkaset osobników. Na miejsce sprowadzony został arachnolog, który dokonał oceny znalezionych egzemplarzy. Sprawdzane jest również to, czy udział w śmierci kobiety miały osoby trzecie, czy też zmarła ona z innych przyczyn. Policja wykluczyła, że było to samobójstwo, więcej informacji dostarczy sekcja zwłok kobiety. Policja ustala też, gdzie trafiały sprzedawane pająki.

 

*miniaturka ma charakter poglądowy

 

 

Może Cię zainteresować