×

Pies widzi, że chłopiec chce wejść do jego posłania i wykonuje poruszający gest w jego stronę

Kiedy małe dzieci osiągną pewien wiek, stają się coraz bardziej ciekawe otaczającego je świata. Chłopczyk o imieniu Alfred jest prawdziwym odkrywcą – chce zbadać każde jedno miejsce, do którego poniosą go jego nóżki. Niestety chłopiec jest trochę ograniczony, ponieważ nie potrafi jeszcze chodzić. Jego psa siostra o imieniu Lea uwielbia mu jednak pomagać.

Oto Alfred i Lea

Przesłodka sytuacja

Kiedy Lea dostrzegła, że Alfred próbuje wejść do jej posłania, wykonała poruszający gest w jego stronę. Szybko wzięła koc z posłania, aby zrobić miejsce dla chłopca, a następnie położyła się obok niego i obserwowała każdy jego ruch. Wyglądało to tak, jakby suczka zachęcała chłopca do wejścia na łóżko.

Wszystko zostało nagrane, a filmik trafił do sieci. Od czasu publikacji wideo zostało obejrzane przez ponad 4 miliony osób. Możesz zobaczyć je poniżej.

 

Czy to nie jest słodkie?

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować