×

Pies spotkał weterynarza, który uratował mu życie. Trudno nie płakać, widząc jego reakcję

Do Internetu trafiło niezwykle poruszające wideo, które ukazuje spotkanie skrzywdzonego psiaka z weterynarzem, który uratował jego życie. Lepiej od razu przygotować paczkę chusteczek…

Reklama

Psiak doświadczony przez życie

Życie psiaka o imieniu Smokey nie było usłane różami. Z oparzeniami na ciele odnaleziono go przywiązanego do drzewa w pobliżu schroniska dla zwierząt. Na szczęście czworonóg został w porę odnaleziony przez życzliwych ludzi, którzy obiecali sobie, że zrobią wszystko, aby mu pomóc. Jedną z tych osób był weterynarz dr Latimer. Smokey miał oparzenia trzeciego stopnia, a doktor poddał go leczeniu, a gdy doszedł do siebie, znalazł mu też prawdziwą i kochającą rodzinę.

Kilka miesięcy później nagrano moment, w którym piesek i weterynarz spotkali się ponownie:

Gdy Smokey ujrzał dr Latimera, od razu rzucił się w jego ramiona i obsypał pocałunkami. To było bardzo wzruszające spotkanie. – przyznała dr Katelyn Thomas, lekarka, która zaadoptowała pieska.

Dawniej Smokey był nieśmiały i zestresowany, ale dzięki determinacji pracowników kliniki zamienił się w szczęśliwego i wesołego psa. Teraz ma kochającą rodzinę i już nigdy więcej nie doświadczy krzywdy w swoim życiu!

Reklama

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować