×

Pies puszczał bąki w czasie snu. Kota to wkurzyło, więc dał mu nauczkę

Niektórzy mówią, że kot i pies nie są w stanie się dogadać. Nie do końca to prawda. W wielu przypadkach w takiej parze to właśnie kot jest szefem, a psiak musi mu się podporządkować. Nie wiem jak wygląda to u was, ale w tym przypadku dokładnie widać, kto tu rządzi. Właściciel nagrał filmik, jak jego pies uciął sobie drzemkę, a podczas niej zaczął puszczać bąki. Nie spodobało to się jednak jego kotu, który postanowił doprowadzić psiaka do porządku. Nie wiem jak ty, ale mi zrobiło się żal tego czworonoga…

Reklama

Pies puszczał bąki podczas snu

Źródło: The Paw / youtube.com

Źródło: The Paw / youtube.com

Kotu bardzo się to nie spodobało

Puszczanie bąków jest czymś niekontrolowanym, a więc nie da się tego powstrzymać, a już szczególnie w czasie snu. Zgodzimy się jednak, że takie gazy raczej nie należą do przyjemnych zapachów. W tym filmiku kotu bardzo nie spodobało się, to co nieświadomie robił pies. Prawdą jest jednak, że zwierzakom raczej rzadko przeszkadzają przykre zapachy, jednak ten futrzak jest wyjątkiem. Nie spodobało mu się zachowanie czworonoga, a więc nie zamierzał tego ukrywać. Postanowił doprowadzić go do porządku.

Źródło: The Paw / youtube.com

Źródło: The Paw / youtube.com

Reakcja psa

Biedny piesek nie do końca wiedział, co się stało, jednak natychmiast wybudził się ze swojej drzemki. Cóż, kot chyba nie miał żadnych wyrzutów, ale te zwierzaki już takie są. Nie udają i lubią mieć swoje zdanie na wierzchu.

Reklama

Wszystko zostało nagrane

Filmik z psem i kotem został nagrany i umieszczony w sieci. Od czasu publikacji ma już prawie 2 miliony wyświetleń. Możesz obejrzeć go poniżej.

Wideo spotkało się z szerokim odbiorem. Użytkownicy byli rozbawieni wyjątkowo okrutnym zachowaniem tego kota. Pod filmikiem znalazło się sporo komentarzy. Oto niektóre z nich:

Reklama

„Płaczę. Oglądałam to już ponad 10 razy, a z każdym kolejnym razem bawi mnie to jeszcze bardziej niż wcześniej”

„Koty potrafią być naprawdę bezlitosne. Biedny piesek”

„Życie z kotem już takie jest”

A jak to wygląda w twoim domu?

Jeżeli masz kota i psa pod jednym dachem, koniecznie podziel się w komentarzu swoimi spostrzeżeniami. Jestem ciekawa, jak dogadują się pomiędzy sobą wasze zwierzaki!

 

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować