×

Pies nie zauważa, że szklane drzwi są zamknięte, właścicielce stają włosy dębem

Ronel to bardzo ciekawski i przyjazny pies, który niedawno zamieszkał w Johannesburgu (RPA) wraz ze swoją rodziną, która kupiła tam dom. Pewnego razu przechadzał się po podwórku, a potem po remontowanym salonie, kiedy w pewnej chwili na ogrodzie zauważył swoją rodzinę. Z radości chciał do nich pobiec, jednak z ekscytacji nie zauważył drzwi i wpadł prosto na szybę, wyważając całą zamontowaną niedawno instalację. Mina właścicielki mówi sama za siebie. A nagranie z tej akcji rozwala na łopatki!

Pies wyważył drzwi ogrodowe

Psia radość nie zna granic. Przekonali się o tym właściciele bernardyna Ronela, który przechadzał się po świeżo wykończonym salonie. W pewnej chwili zauważył, że ktoś z rodziny chodzi po ogrodzie. Chciał do tej osoby podbiec, jednak nie zauważył szklanych drzwi, które niedawno zostały zamontowane. Wpadł w nie z takim impetem, że je wyważył, a szyba roztrzaskała się na kawałki!

Nagranie rozwala na łopatki, podobnie jak mina samej właścicielki psa, która dosłownie złapała się za twarz z zaskoczenia. Dom, który kupili, w całości jest aranżowany, a szklane drzwi niedawno co zostały zamontowane. Rodzinę czeka zatem nowy wydatek, a wszystko przez niepochamowaną radość ich psa. Okazało się, że pupil poradzi sobie z każdą przeszkodą, aby podbiec do ukochanego członka rodziny. Nawet szklane drzwi nie dla niego kłopotem. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Nagranie zobaczysz poniżej.

Może Cię zainteresować