×

Pies głodzony przez 7 lat dostaje porządny posiłek. Jego reakcja wręcz wywołuje ciarki

Okrucieństwo wobec zwierząt zawsze zaskakuje i budzi wiele skrajnych emocji. Pomimo wielu instytucji na świecie wspierających zwierzęta, oblicze ich tragedii nie maleje. Wynika to z faktu, że wciąż jest za dużo złych ludzi, którzy traktują psy, koty lub inne zwierzęta gorzej niż przedmioty, będąc wobec nich naprawdę okrutni. A te niewinne istoty za swoją miłość i lojalność zasługują na dobre życie. Pies Odie jest jednym z nich….

Pies cierpiał 7 lat

Odie to wspaniały pies, którego 7 lat traktowano jak przedmiot. Psiak cierpiał prawdziwe katusze. Całe swoje życie doświadczał głodzenia i skuty był łańcuchami. Wyglądał nie jak piękny pies, a jak jego cień. Pozostała z niego tylko skóra i kości. Wyglądał naprawdę strasznie. Jego właściciel w ogóle się nim nie interesował. Miał w końcu ważniejsze sprawy na głowie niż jakiś tam pies… To straszne, jak podli potrafią być ludzie. Na szczęście w końcu Odie został uwolniony. Z pomocą przyszła mu grupa ratunkowa Sidewalk Specials.

pies
Źródło: Sidewalk Specials / YouTube.com

Posiłek wciągnął w kilka sekund

Kiedy odebrano go od okrutnego właściciela, pies od razu odzyskał w sobie iskrę życia. Na początku dostał pełną michę jedzenia, a to jak łapczywie jadł, wzruszyło jego wybawicieli. W całym swoim życiu nie jadł tak porządnego i smacznego posiłku. Wręcz wciągnął go w kilka sekund. Jego brzuszek w końcu był nakarmiony i szczęśliwy. Kiedy odpoczął po jedzeniu, trafił do Cape Town i Vet Point w celu uzyskania pomocy medycznej. Tam odkryto, że 9 jego zębów zgniło i trzeba je usunąć. Pies cierpiał na zapalenie zatok oraz ugryzienie przez kleszcza.

pies
Źródło: Sidewalk Specials / YouTube.com

Musiał zostać poddany długiej rekonwalescencji. Jego życie powoli odmieniało się na lepsze. Odzyskiwał zdrowie, czuł się bezpieczny, jadł pyszności, a niedługo miał trafić do swojego nowego domu. Znalazła się rodzina, która była chętna go pokochać i dać mu wszystko, czego potrzebuje.

pies
Źródło: Sidewalk Specials / YouTube.com

Odie zaczął nowe życie ze swoją rodzin. W nowym domu zaprzyjaźnił się nawet z koniem i w końcu miał dużo miejsca do wybiegania się. Cieszy nas to, że wszystko dobrze się skończyło!

Więcej możesz zobaczyć tutaj:

 

Może Cię zainteresować