×

Kot sąsiada przychodzi na ratunek kobiecie, której klucze wpadły do maleńkiej dziury

Zwykle to koty muszą prosić ludzi, aby mogły wrócić do środka. Ale tego dnia, w wyniku nieoczekiwanej serii wydarzeń związanych ze zgubieniem kluczy, role te zostały odwrócone.

Źródło: Luh Meira

Źródło: Luh Meira

Nieoczekiwany bohater

W zeszłym tygodniu, Luh Meira i jej syn spędzali czas przed swoim blokiem w Brazylii, kiedy nagle wydarzyło się coś wyjątkowo niefortunnego. Syn Luh, który bawił się kluczami do mieszkania, przypadkowo wrzucił je do dziury w pobliżu chodnika. Niestety, kobieta nie była w stanie odzyskać zguby, ponieważ dziura była zbyt mała, aby włożyć tam rękę. Wtedy pojawił się nieoczekiwany bohater – sympatyczny kot o imieniu Pantera, który należy do sąsiadki Luh. Futrzak wkroczył z pomocą, a dzięki jego smukłym łapkom, udało się odzyskać klucze!

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

„Byłam oszołomiona!”

I chociaż zajęło mu to kilka prób, to łaskawy kot w końcu zwrócił klucze, które upuścił syn Luh. Kobieta była tym wszystkim oszołomiona!

Gdybym tego nie sfilmowała, to nikt by mi w to nie uwierzył. Byłam zaskoczona, ponieważ myślałam, że włożył łapę do dziury tylko po to, żeby się bawić, ale jego intencją naprawdę było zdobycie kluczy. Byłam bardzo szczęśliwa, że mu się udało. – opowiada Luh.

Źródło: Luh Meira

Źródło: Luh Meira

W nagrodę za dobry uczynek, Luh podarowała kotu zabawkę i trochę smakołyków. Ale oprócz tego otrzymał też coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

Zdobył moją miłość. Już wcześniej kochałam koty, ale teraz to jeszcze wyższy poziom. – dodała Luh.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować